Návštevnosť

utorok 20. novembra 2018

Spochybňoval holokaust? Známy nacionalista Magát mieri pred súd!

Už zajtra (21. novembra) o 9:00 hodine sa na Okresnom súde v Čadci uskutoční netradičný súdny proces. Bývalý šéf nacionalistickej organizácie Akčná skupiny VZDOR Marián Magát tam bude vysvetľovať svoj netradičný postoj k židovskému národu a plynovým komorám. Je totiž obvinený zo spáchania trestného činu popierania a schvaľovania holokaustu a zločinov politických režimov.

Súvisiaci obrázok

Známy slovenský nacionalista Marián Magát, ktorý sa nikdy netajil svojím neštandardným postojom k židovskému národu mieri opätovne pred súd. Jeho škandalózne vyjadrenia na sociálnej sieti facebook ho teraz môžu vyjsť poriadne draho.  Údajne pravidelne spochybňoval holokaust, kvôli čomu je teraz obvinený zo spáchania trestného činu popierania a schvaľovania holokaustu a zločinov politických režimov.

Verí v spravodlivý súd
Magát verí v spravodlivý súd a to aj napriek svojim opakovaným problémom so zákonom. “Pevne verím, že v tomto zbytočnom súdnom procese zvíťazí zdravý rozum. Je nepopierateľné, že historická pravda je dnes na mojej strane.“ povedal Magát pred zajtrajším súdnym procesom.  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára