Návštevnosť

pondelok 25. júna 2018

Slovensku ukázali, že nie sú rasisti! Rómska rodina dostala od kotlebovcov nečakaný dar

Slušná rómska rodina z obce Bzovík bude mať najbližšiu zimu o niečo ľahší a teplejší život. Členovia Kotlebovej ĽS- Naše Slovensko z okresu Krupina totiž dokázali celému Slovensku, že vôbec nie sú rasisti. Slušnej rómskej rodine darovali drevo.

“Milí priatelia! Dnes, 25.6. 2018, náš Okresný klub Kotleba-Ľudová strana Naše Slovensko-Krupina, pomohol občanom obce Bzovík. Slušnej, pracujúcej rómskej rodine sme darovali plnú vlečku dreva, aby sme im uľahčili tuhú zimu. Ich rodinku poznáme už dlhšie a sú to naozaj šikovní, pracovití a veľmi milí ľudia. Tak dúfame, že drevko pomôže a zohreje.“ napísal administrátor stránky Kotleba Ľudová strana Naše Slovensko - Krupina k zverejnenej fotografii, na ktorej pózuje členka ĽS Naše Slovensko spoločne so spokojnou rómskou rodinou.

Fotka Kotleba Ľudová strana Naše Slovensko - Krupina.
Foto: Zdroj - facebook: Kotleba Ľudová strana Naše Slovensko - Krupina

3 komentáre:

  1. ĽSNS nie je zlá tak, ako sa ju snažia znemožniť média a to Markíza, Joj, Denník N, a mnohé ďalšie. Tiež niektorý naši zvolený poslanci či funkcionári v parlamente SR, vo vláde alebo náš pán prezident, ktorý odignoroval hlas ľudu a to bol spúšťací mechanizmus aj u mňa.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Demokracia na Slovensku nieje,rovnako ako aj prezumpcia neviny.A sloboda slova?Na smiech.Som zvedavi,ci to dajú do správ.

    OdpovedaťOdstrániť