Návštevnosť

piatok 15. júna 2018

Nečakaná ponuka Kotlebovcov starostke z obce Mestečko. Tá o pomoc nestojí

Kotlebovci z okresnej organizácie v Púchove chceli zdarma opraviť poničené schodište obecného úradu v Mestečku. Starostka obce Anna Václavíková o ich pomoc nestojí. Opravu schodov už údajne majú v obci naplánovanú a dohodnutú, zatiaľ vraj len nenašli čas na realizáciu, pretože riešia dôležitejšie veci.

Pri príležitosti výročia Memoranda národa slovenského 7. júna 2018  zorganizovali  členovia okresnej organizácie Kotlebovej strany z Púchova neobvyklú EKO-BRIGÁDU, ktorej súčasťou malo byť čistenie prírody, ale aj oprava slovenského dvojkríža umiestneného na takzvanej Mesteckej skale.  Keďže počas uvedenej brigády nenašli v obci Mestečko takmer žiadne odpadky, po renovácii dvojkríža sa rozhodli ponúknuť starostke obce nečakanú pomoc spočívajúcu v oprave a kúpe poničenej dlažby na schodoch obecného úradu. 

Práve takouto formou chcú Kotlebovci ukázať  slovenskému národu novú politickú morálku pravých vlastencov, aby viac neveril klamstvám, ktoré dnes o nich zväčša šíria komerčné masmédia a štandardní politici.


Video: Eko-brigáda ĽS Naše Slovensko v obci Mestečko

Dnešný deň som sa spoločne s mojimi priateľmi zúčastnil plánovanej eko-brigády v obci Mestečko, pri ktorej sme podporili aj renováciu dreveného dvojkríža umiestneného na Mesteckej skale. V tejto súvislosti vyjadrujem veľké uznanie a pochvalu obyvateľom obce, keďže priamo na Mesteckej skale sa nenachádzali takmer žiadne odpadky. Zároveň sme si ale pri prechádzke obcou všimli, že vstupné schodište do obecného úradu v Mestečku je v dezolátnom stave.
Práve preto sme sa spoločne s mojimi priateľmi zo strany Kotleba-ĽS Naše Slovensko dohodli, že starostke obce ponúkneme zdarma pomoc- opravu a kúpu poničených kachličiek na schodoch do obecného úradu. Dobrovoľnú brigádu, spočívajúcu v bezodplatnej oprave sme pripravení zrealizovať do dvoch mesiacov od súhlasu starostky.Zároveň ale považujem za vhodné, uistiť vás, že z našej strany sa vôbec nejedná o predvolebnú kampaň spojenú s komunálnymi voľbami. Strana Kotleba- ĽS Naše Slovensko v Mestečku neplánuje nasadiť do komunálnych volieb v obci žiadneho kandidáta. Našim cieľom je len ukázať slovenskému národu, respektíve obyvateľom Mestečka novú politickú morálku pravých vlastencov, aby viac neverili klamstvám, ktoré dnes o členoch strany Kotleba- ĽS Naše Slovensko zväčša šíria komerčné masmédia a štandardní politici. Som veľmi zvedavý, ako sa k našej ponuke postaví pani starostka...napísal na svojom facebookovom profile okresný šéf Kotlebovej strany z Púchova Marián Mišún.


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára