Návštevnosť

streda 16. mája 2018

Spevák Reborn mieri pred Najvyšší sud: Propagoval slovanské symboly!

Už zajtra sa v Bratislave pred senát Najvyššieho súdu SR postaví známy vlastenecký spevák Jaroslav Pagáč, alias Reborn. Sudca Špecializovaného trestného súdu v Banskej Bystrici sa totiž nestotožnil s návrhom na jeho väzobné stíhanie, voči čomu prokurátor podal sťažnosť.
Po veľkej  razii Národnej kriminálnej agentúry (NAKA) na západnom Slovensku, kedy bolo v súvislosti s vyšetrovaním a dokumentovaním trestných činov výroby a rozširovania extrémistických materiálov zadržaných šesť osôb bude vec pokračovať na Najvyššom súde SR. 

Aktuálne mieri pred Najvyšší súd v Bratislave vlastenecký spevák Jaroslav Pagáč, alias Reborn, pretože údajne napomáha šíriť tématiku pravicového extrémizmu, respektíve symboly starých Slovanov a Germánov ako napr. symbol tzv. čierneho slnka, kolovratu a runy života.  Súdny proces sa uskutoční 17.05. 2018 o 14:00 hod. v Bratislave. 

Spevák Reborn nedávno vystupoval na celoslovenskom sneme Kotlebovej strany, ale aj na proteste proti Európskej únii.

Zakázaný videoklip a pieseň na YOUTUBE- Prebudenie (REBORN) !

Nedávno bol po 6 hodinách na YOUTUBE zablokovaný  videoklip, ktorý chcel spoločne s jeho piesňou Prebudenie upozorniť na riziká imigračnej krízy a diktát Bruselu.
6 komentárov:

 1. Kto mohol byt taky hlupi ze zaradil slovansky kolovrat na zoznam zakazanych symbolou??? Ci len tak bezdovodne ho tam dali lebo nemaju koho trestat? Vedia vlastne co ten symbol znamena??? Urcite nevedia bic a preto tolko hluposti...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tento komentár bol odstránený autorom.

   Odstrániť
  2. Pokus o esej.
   Kto je človekom Lásky, ten je umelcom odpúšťania!
   Sú medzi nami roztrúsené entity chorobnej pýchy, povýšenia, nadradenosti, závislostnej vyvolenofílie, ktorými si vynucujú, že im Gójovia budú slúžiť. Akokoľvek sa pekne odejú, navoňavkujú, akokoľvek sa vizážou a stylingom pripodobnia človeku, ľudia Lásky to nie sú! Sú to entity starozákonnej neúcty, nenávisti a odplaty, úžery, tyranie, zotročovania, posmeškovania, segregácie, kabaly, dekadencie - kultúrnych, umeleckých, hodnotových, morálnych, mocenských, finančných a hospodárskych kríz, revolúcií, zhromaždení, protokolov, kniežat, vojen, genocíd, slovinferní, entropie a autoholokaustov.
   Chýba im zmysel feelingu, empatie a citu podať pomocnú ruku, obetavo zachraňovať ostatné etniká za cenu risku života, bezodplatne a bez záväzkov financovať dobročinnosti núdznych.
   Ak im dáte moc justičnú, ministerskú, parlamentnú, úradnícku, sudcovskú, nemilosrdne ju zneužijú proti Vám.
   Trpia komplexom minority a roztrúsenosti po svete (diaspóra).
   Neúctou a nemravnosťami nepoučiteľne zvyšujú mieru mravnej neusporiadanosti (entropiu), ktorá vždy volá po spravodlivom splácaní morálnych dlhov dedičmi - potomkami, tj. po odplate, či tzv. autoholokauste. Pokrvný súputnik Albert Einstein tento jav vyjadril známym vzťahom E=mc^2. Ak ho vo filozoficko-etickom vzťahu a postojoch ku každému a ku všetkému pochopíme, budeme žiť čnostne a mravne, aby sa naša podstata rozpínala do nekonečna!
   A to nám ponúka naozaj krásne a vznešené pochopenie večnej blaženosti.
   Želám Vám veľa Lásky, úcty, zodpovednosti a spolupatričnosti!
   Mier! Šalom! Shalom! Salam! Покой! Peace! Šántí! Shanti! Pax!
   S pozdravom
   Ľubomír Varačka
   Trnava 21.5.2018 05:58

   Odstrániť
 2. A v kinach davaju zas fasistickeho Thora s jeho kladivom

  OdpovedaťOdstrániť
 3. osobne si myslím ,že Reborn je pravicový extrémista /ale podľa mňa si len mýli nacizmus s nacionalizmom, takže by som mu to prepáčil/ ale kto ako prišiel na to, že staré slovanské symboly sú pravicovo-extrémistické? Slovanské symboly predsa vznikli veľmi dávno pred nacizmom, fašizmom, komunizmom a ďalším hocakým ...izmom!!! MY SLOVANIA na našom území žijeme oddávna a budú tu žiť aj moji traja synovia a ich synovia a dcéry. A čo sa EU týka .......radšej sa nebudem vyjadrovať, snáď len toľko, že sme tam nemali nikdy vstúpiť/ale veď v demokratickej krajine rozhoduje ľud-politici/ a Amerika má dlhé ruky...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. a ešte som zabudol povedať, že keď ľúbim svoju zem a som hrdý na svoj pôvod, to ešte neznamená, že som extrémista! NIE NIE SOM extrémista!!! Chcem len žiť v slušnej krajine, kde ešte ako-tak zachovávame tradície našich Otcov a spočívajú tu ich kosti. Nepotrebujeme žiadny Halloveen atď. A už vôbec nepotrebujeme nejaké duchovné vodcovstvo, ktoré aj tak len ťaží zo svojich lží. Máme svojich Bohov!!!
  Sme pohania a máme to v krvi. Mali by sme žiť v harmonickom vzťahu s prírodou/nehovorím, že máme spať v nejakej jame alebo čo/
  Inak, kedy ste naposledy videli na nejakej lúke motýľa?
  Ja na západe Slovenska ešte ako chlapec - to je dávno
  Na Orave každý rok čo tam idem
  O čom to asi tak svedčí?

  OdpovedaťOdstrániť