Návštevnosť

nedeľa 15. apríla 2018

Kotlebovci chystajú zajtra v Banskej Bystrici protest proti politickému procesu s Milanom Mazurekom

Už zajtra 16. apríla vyjdú  do ulíc Banskej Bystrice prívrženci Mariana Kotlebu. Opätovne chcú protestovať proti politickému procesu s poslancom NR SR Milanom Mazurekom. Stretnúť sa plánujú o 9:00 hod. na Námestí slobody v Banskej Bystrici. Podporiť ich príde aj známa speváčka Olívie Žišková - autorka piesne Evropo dýchej!


Poslanec Národnej rady SR Milan Mazurek (ĽSNS) sa zajtra, 16. apríla 2018 znova postaví pred sudcu Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici. Kotlebovci v tejto súvislosti pripravujú ďalší protest, pretože súd považujú za politický proces. V tejto súvislosti už na svojej internetovej stránke www.naseslovensko.net uverejnili nasledujúce stanovisko:

“Skutočným cieľom tohto politického stíhania poslanca Mazureka je naoko právoplatne ho odsúdiť a následne mu odobrať poslanecký mandát v NR SR za spáchanie úmyselného trestného činu. Má to byť výstraha a mocenský tlak aj na ostatných predstaviteľov ĽS Naše Slovensko, predstaviteľov jedinej skutočnej parlamentnej opozície, aby neodporovali nespravodlivému systému, aby mlčali, prípadne aby sa podriadili a kráčali s prúdom spolu s ostatnými skorumpovanými politikmi. My sa však nevzdáme! Proti rozhodnutiu samosudcu sme podali odpor a Milan Mazurek je pripravený obhájiť svoje výroky na riadnom súdnom pojednávaní.“  

Video: EVROPO DÝCHEJ - Olivie Žižková 2016

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára