Návštevnosť

sobota 31. marca 2018

Video: Kolteba totálne strápnil novú Pellegriniho vládu

Pri príležitosti nového hlasovania o Programovom vyhlásení vlády a o vyslovení dôvery novej vláde Petra Pellegriniho predstúpilo 39, prevažne opozičných poslancov. Viacerí z nich kritizovali najmä to, že je takmer totožné s tým, ktoré predložil Robert Fico pred dvomi rokmi. Jeden z najkritickejších príhovorov predniesol predseda opozičnej ĽS- Naše Slovensko Marian Kotleba, ktorý Petra Pellegriniho upozornil na viaceré vecné a formálne chyby.

Foto:  Marian Kotleba počas hlasovania o Programovom vyhlásení vlády Petra Pellegriniho
V súvislosti s novým Programovým vyhlásením vlády uverejnili prívrženci Mariana Kotlebu video s provokačným nadpisom "Marian Kotleba: Pokus o programové vyhlásenie vlády. Námet pre komiksy o stroji času" a s nasledujúcim stanoviskom:

"ĽS Naše Slovensko nepovažuje novú vládu Petra Pellegriniho za kompetentnú. Táto vláda sa totiž vyznačuje nielen svojím bábkovým personálnym charakterom, ale aj značnou mierou odborného diletantstva. Premiér Pellegrini predložil totiž poslancom do Národnej rady Slovenskej republiky na schválenie programové vyhlásenie vlády plné absurdných nezmyslov a s tak nízkou formálnou úrovňou, že by neprešlo ani ako bakalárska práca. Za takéto programové vyhlásenie vlády sme nemohli v žiadnom prípade hlasovať. Viac sa dozviete v priloženom videu."

Video: Marian Kotleba: Pokus o programové vyhlásenie vlády. Námet pre komiksy o stroji času 23.03.2018
2 komentáre:

  1. A takýchto niktošov platíme z našich daní ??? Keby mali štipku charakteru okamžite by odstúpili !

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Marian pekne... Ako inak.. A nechapem slepe ovce co zeru toho vlastizradcu Kisku a jeho jude kamarata... Prajem skore prebudenie... Potom bude neskoro

    OdpovedaťOdstrániť