Návštevnosť

sobota 10. marca 2018

Kontroverzný historik Lacko mieri do Púchova, plánuje prednášať o Jozefovi Tisovi

Milovníci slovenskej histórie majú jedinečnú príležitosť spoznať doposiaľ zamlčované informácie o Jozefovi Tisovi a 1. Slovenskom štáte (1939 – 1945). Vo štvrtok 15 marca 2018 o 18.00 hod. sa Púchove uskutoční vzdelávacia prednáška určená pre širokú verejnosť s kontroverzným historikom Martinom Lackom. Oficiálne miesto konania akcie zatiaľ organizátori utajujú. Záujemcovia sa ho údajne včas dozvedia prostredníctvom správy z mobilného telefónu.


Kontroverzný historik Dr. Martin Lacko, ktorý kvôli obhajobe politiky Jozefa Tisa a 1. Slovenského štátu dostal výpoveď z Ústavu pamäti národa bude prednášať v Púchove.  
“Vážení národne zmýšľajúci priatelia, pri príležitosti ďalšieho blížiaceho sa výročia vzniku 1. Slovenskej republiky pod vedením prezidenta Dr. Jozefa Tisa Vás srdečne pozývame na vzdelávacie podujatie pod názvom: Jozef Tiso a prvý Slovenský štát, neznáma história, na ktorom prebehne prednáška spojená s diskusiou na danú tému. 
Podujatie bude zrealizované pod odborným vedením známeho historika Dr. Martina Lacka, ktorý bol zákerne vyhodený z Ústavu pamäti národa (ÚPN) pre svoj vedecký a objektívny prístup.
Uvedenú vzdelávaciu akciu plánujeme zrealizovať v spolupráci s OZ - Múzeum ozbrojených zložiek SR 1939 - 1945, najmä s ohľadom na množstvo šírených klamstiev o 1. Slovenskej republike a Dr. Jozefovi Tisovi.
V prípade záujmu, bude tiež umožnené, aby po vzájomnej dohode s našim organizačným tímom vystúpili na pripravovanej vzdelávacej akcii aj niektorí z vás s krátkym príhovorom.
Akcia sa uskutoční 15. marca 2018 o 18:00 hod. na predom dohodnutom mieste v meste Púchov.
Presné miesto konania Vám z taktických dôvodov včas prezradíme.
Záujemcovia nás môžu kontaktovať na tel. 0918 547 848“ napísali organizátori v uverejnenej pozvánke na sociálnej sieti facebook.
1 komentár: