Návštevnosť

štvrtok 11. januára 2018

V Európe údajne narastá Ruský vplyv. Senátori USA vyzvali vládu konať

Senátori USA varujú pred narastajúcim vplyvom Ruska, ktoré sa údajne stále vo väčšej miere mieša do záležitostí európskych krajín. Organizovaný vojenský rozvrat Sýrie, Líbie a Iraku, ani snahy o nový svetový poriadok pod taktovkou USA a sionistickej lobby im však neprekáža.

Voľby v Británii, Francúzsku a Nemecku sa údajne stali terčom hackerov, internetových trollov a extrémistických politických skupín podporovaných Moskvou. Zhruba dvestostranový dokument zostavili členovia zahraničného výboru Senátu za Demokratickú stranu, žiadny republikán pod ním podpísaný nie je, uvádza americká agentúra AP. Správa, ktorá je založená na informáciách z verejných zdrojov ako aj na oznámeniach zahraničných diplomatov a vládnych činiteľov, sleduje ruske zasahovania v devätnástich európskych štátoch. Česko ani Slovensko medzi nimi nie sú.
Správa, ktorú vypracoval tím vedený senátorom Benom Cardinom, vyzýva americkú vládu, aby zvýšila objem pomoci na podporu demokracie v Európe. 
Mala by verejne informovať o akomkoľvek prípadu organizovaného zločinu a korupcie s väzbou na prezidenta Putina.

5 komentárov:

 1. USA nech daju RUSKU KONECNE POKOJ A STARAJU SA O SEBA MAJU DOST PROBLEMOV DOMA.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. No iste nemajú toľko problémov ako Rusi.Rýchlo Slováci zabúdaju ako nám bolo fajn,keď tu boli a priživovali sa na našom národe.dnes im hocijaký pobudovia zasa nadŕžajú a jak sa vrví najväčšia nehoda je ak sa zrazíte z hlupáko !!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To ti v psychiatrickej liečebni povolili prístup k PC?

   Odstrániť
 3. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Dobrý den, obraciam sa na všetky osoby potrebujú pre svoje fakty cast I poskytuje úvery € 3000 až € 950.000 peniaze komukolvek schopné zaplatit ju spät s úrokovou sadzbou 2% rocne a obdobie od 1 do 15 rokov, v závislosti na požadovanú sumu. Tak urobit v nasledovných oblastiach:

  -Pôžicka financných

  -Nehnutelnosti úveru

  -Investicná pôžicka

  -Ready automobilový priemysel

  -Konsolidácia dlhov

  -Splatenie úveru

  -Osobné pôžicky

  Sú registrované, ak ste sa naozaj v núdzi, prosím, napíšte mi pre viaca informácií. Prosím, kontaktujte ma mailom: joel.lefebre79@gmail.com  pôžička medzi jednotlivými

  OdpovedaťOdstrániť