Návštevnosť

utorok 2. januára 2018

Slováci propagujú novoročný prejav Vladimíra Putina k občanom Ruska

Vladimír Putin poďakoval ruským občanom, že veria v seba a v svoju zem, k ​​Novému roku im poblahoprial mier a rozkvet veľkého Ruska! Viacerých slovenských občanov oslovil natoľko, že ho začali šíriť a propagovať prostredníctvom sociálnych sietí. Novoročný prejav ruského prezidenta so slovenským prekladom už zaznamenal takmer 10-tisíc videní. Drahí priatelia!

Na prahu nového roku 2018. Samozrejme, že tento sviatok slávime každý rok, ale aj napriek tomu pre nás vždy predstavuje nový, dobrý a vytúžený sviatok. Veríme, že všetky naše nádeje a všetko, čo si v týchto minútach prajeme, sa splní.

Silvester v prvom rade slávime ako rodinný sviatok. Oslavujeme ho tak, ako sme ho slávili, keď sme boli malí: s darčekmi a prekvapeniami, so zvláštnym teplom a s očakávaním dôležitých zmien. Tie sa v našom živote určite objavia, ak si každý z nás bude vždy pamätať na svojich rodičov, opatrovať ich a vážiť si každého okamihu, ktorý s nimi strávil, ak budeme lepšie chápať svoje deti, ich ciele a priania a podporovať tých, ktorí potrebujú našu podporu a duševnú štedrosť.

Schopnosť pomáhať, empatie a darovať dobro napĺňa život naozajstným ľudským zmyslom. Či už sme kdekoľvek, za rodinným stolom, v spoločnosti priateľov či na slávnostných uliciach, spája nás povznesená silvestrovská nálada a moderné technológie nám umožňujú zdieľať naše pocity s drahými ľuďmi, ktorí sa môžu nachádzať stovky a tisíce kilometrov ďaleko od nás.
A ako obvykle by som chcel obzvlášť zablahoželal každému, ktorý teraz pracuje, plní si svoju vojenskú alebo služobnú povinnosť, má službu v nemocnici, pilotuje lietadlá a riadi vlaky. Túto prekrásnu silvestrovskú noc sme všetci spolu. Sme spolu aj v našich všedných každodenných záležitostiach. Súdržnosť, priateľstvo a úprimná láska k Rusku znásobujú naše sily pre naše dôstojné činy a veľké úspechy.

Chcel by som vám všetkým srdečne poďakovať za to, že veríte v seba a v našu krajinu, za vaše úsilie a ich výsledky. Nech nás vždy sprevádza vzájomná dôvera a porozumenie.

Drahí priatelia!

Do roku 2018 zostáva iba niekoľko sekund. Prišiel čas, aby sme si navzájom povedali tie najdôležitejšie slová, vzájomne si odpustili chyby a krivdy, aby sme sa objali, vyznali si lásku a vzájomne si venovať pozornosť. Nech v novom roku v živote každého človeka a každej rodiny nastanú zmeny k lepšiemu, aby všetci boli zdraví a aby sa rodili deti, ktoré nám prinesú radosť.
Úprimne vám všetkým želám úspech a blahobyt. Mier a rozkvet nášmu veľkému Rusku - milovanému a jedinému!


Buďte šťastní! Blahoželám vám k sviatku! K novému roku 2018!

2 komentáre:

  1. Vladimír Vladimírovič - ako vždy - múdro, láskavo, ľudsky. a predsa veľmi silno!!!!

    OdpovedaťOdstrániť