Návštevnosť

utorok 30. januára 2018

Kotlebovci rozbehli v Púchove antikampaň proti prezidentovi Kiskovi

Oslavnú atmosféru mesta Púchov, ktoré 18. januára navštívil osobne prezident Andrej Kiska narušili prívrženci Mariana Kotlebu. Prezidenta nepriamo označili za úžerníka, daňového podvodníka a vítača imigrantov podporujúceho likvidáciu Európy a provokácie NATO proti Rusku.
Foto:  Funkcionár ĽSNS Marián Mišún sa takto pochválil pred prezidentskou návštevou svojho mesta. Obyvateľom Púchova údajne hromadne rozdával proruský časopis EXTRAPLUS.
Pri príležitosti prvého tohtoročného výjazdu prezidenta Kisku rozbehli Kotlebovci v Púchove poriadne provokačnú kampaň.  Poslanecký asistent Kotlebovej ĽS NS Marián Mišún, ktorý zároveň pôsobí ako okresný predseda  strany pre Púchov zaplatil vskutku netradičný inzerát. Aj keď mu ho v mestských novinách odmietli uverejniť, nakoniec ho zachránil súkromník. Inzerát mu vydali v nezávislých miestnych novinách PÚCHOVSKÉ LISTY.

Celý text svojho kontroverzného inzerátu následne uverejnil aj na sociálnej facebook.

Fotka Marián Mišún politika pre národ.

3 komentáre:

 1. Pokračovanie: Zaujímavé, nech Kiska zjedol čokoľvek, vždy prezidentské lietadlo ogrcal len takým zapáchajúcim vlašským šalátom....

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Toto nie je môj prezident a ani nebude...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dobrý den, obraciam sa na všetky osoby potrebujú pre svoje fakty cast I poskytuje úvery € 3000 až € 950.000 peniaze komukolvek schopné zaplatit ju spät s úrokovou sadzbou 2% rocne a obdobie od 1 do 15 rokov, v závislosti na požadovanú sumu. Tak urobit v nasledovných oblastiach:

  -Pôžicka financných

  -Nehnutelnosti úveru

  -Investicná pôžicka

  -Ready automobilový priemysel

  -Konsolidácia dlhov

  -Splatenie úveru

  -Osobné pôžicky

  Sú registrované, ak ste sa naozaj v núdzi, prosím, napíšte mi pre viaca informácií. Prosím, kontaktujte ma mailom: joel.lefebre79@gmail.com  pôžička medzi jednotlivými

  OdpovedaťOdstrániť