Návštevnosť

pondelok 1. januára 2018

Čo odkazujú na nový rok Slovákom známi radikáli?

Starý rok je za nami a opäť začína nový. Mnohí z vrcholných politikov ale aj známi slovenskí radikáli využili túto príležitosť, aby do nového roku zaželali ľuďom niečo špeciálne.

Bývalý šéf radikálnej nacionalistickej organizácie Akčná skupina VZDOR Marián Magát, ktorý je aktuálne odsúdený na trojročný podmienečný napísal pri príležitosti nového roku 2018 svojim priateľom tieto slová:
“Priatelia, máme tu rok 2018. Verme, že 18 je číslo magické, číslo všeobecnej pravdy a prebudenia. Rok 2017 bol rok cenzúry, kriminálnej činnosti vlád, vyvražďovania európskych národov a ignorovanie vôle ľudu. Nadvláda oligarchie, slobodomurárov, sionistických Židov a ich bábok.
Rok 2018 bude i rokom, kedy sa mnohí, vrátane mňa, musíme posunúť vpred. Často dostávam otázky, "čo z toho mám"? No nemám z toho nič. Mojím záujmom je záchrana našej rasy, našich ľudí a pamiatku na našich predkov. Posunúť sa vpred je preto intelektuálne rásť, prijímať fakty a ďalej ich reprodukovať i za cenu straty slobody. Nestačí len nariekať a komentovať statusy na sociálnych sieťach, treba aktívne bojovať a jedno akým spôsobom, aby sme tento despotický systém, ktorý sa tak rád nechá nazývať "demokratický", porazili a jeho predstaviteľov potrestali tými najtvrdšími spôsobmi.
Preto nech je rok 2018 rokom tvrdého boja, lebo z nežných revolúcii doteraz prekvital len zločin. Nech je rok 2018 rokom osobného rastu každého z vás. Pre mňa bude rokom, kedy zasa zasadnem v súdnych sieňach za lavice obžalovaných, kedy zasa budem bojovať o svoje prežitie a prežitie mojej rasy. Čoskoro moje myšlienky a zistenia vydám v tlačenej forme, keďže cenzúra mi zakazuje publikovať na internete, rozhodol som sa vydať knihu, ktorú už nezakážu, ktorú už nebudú môcť cenzúrovať.
Ďakujem všetkým za novoročné priania“

Podobne zaujímavý status uverejnil Štefan Potocký, ktorý potom ako bol právoplatne odsúdený za protestné pálenie vlajky Eu odišiel bojovať so zbraňou v ruke na Ukrajinu.     
“MOR HO !
Čo Kiska každý rok chrlíte plno klamstiev o 68 roku, vaše vymyslené obete ktoré ste museli riadne skresať iba vďaka faktom ktoré som predostrela vašim poradcom! Vtedy sme boli členmi Varšavskej zmluvy a aj oni mali právo aby sme ich "hostili"! Ešte oveľa väčšie právo ako má agresívna Amerika, tá nemá vôbec žiadne právo! NATO je jedna vec a americké vojská ktoré vystupujú samostatne a budujú si na našom území svoje základne je vec druhá! Tie vám nevadia? Rusi mali oveľa väčšie právo byť na našom území! Ako jediní nespochybniteľní víťazi 2. svetovej vojny mali právo mať svoje základne vo všetkých oslobodených krajinách! Navyše iba vďaka Rusku, iba vďaka Červenej armáde žijeme, nakoľko Hitler nemal s nami Slovanmi zrovna ušľachtilé ciele! Nemá ich ani agresívna krvilačná Amerika ktorá jednostaj rozpútava vojny po celom svete, iba tak, aby nakŕmili zbrojný priemysel a vykradli čo sa v okupovanej krajine dá! Rusko nikdy v histórii nenapadlo žiaden európsky štát, prečo odrazu tá "ruská hrozba"? Komu vyhovuje šíriť z Ruska strach aby sa ospravedlnila prípadná vojna s Ruskom, prípadné napadnutie Ruska? Akým právom ohrozujete vy a všetci ktorí toto svinstvo na našom území odsúhlasili naše životy? Celý svet vidí čo robí nenažratá Amerika a vy dovolíte aby si u nás zriadili svoje základne bez súhlasu obyvateľov Slovenska? Akým právom rozhodujete o nás bez nás? Akým právom rozhodujete o našich životoch? Akým právom bolo Slovensko vtiahnuté do NATO napriek zmarenému neplatnému referendu? Akým právom nás otáčate proti ruskému národu, proti našim slovanským bratom? Akým právom nás prenasledujete iba za to že naše srdcia cítia kam patríme? Akým právom prenasledujete ľudí ktorí pomáhajú na Donbase našim slovanským deťom ktoré vraždia ukrajinskí fašisti podporovaní Amerikou? Nás Slovanov nebude nikto v našich krajinách vyvražďovať a všetci čo podnikajú kroky proti Slovanom, proti slovanským národom, proti Slovákom, páchajú VLASTIZRADU! Na jednu stranu svojimi skutkami napomáhate ohromnému nebezpečiu vypuknutia 3. svetovej vojny a na druhú stranu sa o slovenský národ vôbec nezaujímate? Kde sú úkryty pripravené pre nás obyčajných ľudí aj so zariadením potrebným na prežitie? Alebo s našim prežitím nepočítate? Máme byť budúce obete vašej vlastizrady? Vy celkom iste úkryty pripravené máte, aj vaše rodiny, o čo sú naše deti horšie od tých vašich? Aj oni majú právo na ochranu, právo na život! Nebudeme mlčať, ide o to najcennejšie , ide o naše životy a hlavne životy našich detí!!! Stop fašizmu! Stop vojne! Stop Amerike a jej zvrhlým plánom! My slušní ľudia na celom svete chceme mier!!!
Emília Blážová
napísal pri príležitosti nového roku Štefan Potocký prostredníctvom sociálnej siete facebook.

Marián Mišún, ktorého minulosti rovnako ako Štefana Potockého stíhali za protestné pálenie vlajky EÚ, pričom po posledných parlamentných voľbách sa stal poslaneckým asistentom za Kotlebovú ĽSNS na nový rok odkázal Slovákom:

“Všetkým prebudeným slovenským sestrám a bratom prajem spoločne s mojou manželkou a deťmi šťastný nový rok, aby sme už čoskoro zažili novú a lepšiu Európu, najmä spravodlivejšiu, kde všetci poctivo pracujúci a samozrejme my Slovania budeme mať také postavene, aké nám v skutočnosti patrí. Samozrejme Vám ďakujem za podporu a blahopriania...

2 komentáre:

  1. So všetkým čo je tam napísané sa dá len súhlasit. Je to smutné ale ozaj sa Slovensko nachádza v totálnej biede. Už nastal najvyšší čas sa zhromaždit na námestiach a nahlas prejavovat náš nesúhlas so súčasným stavom na Slovensku. Ide o všetko.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Marta, Slovenská realita je biedna -máš pravdu! Ale len nesúhlasiť je málo- vedieť čo nechceme nestačí! Treba nahlas povedať čo chceme a potom hľadať cestu ako to dosiahneme. Predovšetkým by sme mali chcieť do vedenia štátu dostať dôverihodných ľudí - to sa ľahko povie, ale ako dostaneš úžerníka, daňového podvodníka Kisku z prezidentského úradu Kiska je chodiaca hanba Slovenska priateľ fašistu Porošenka, obdivovateľ Turecka, Kene, ogrciavaš lietadla, Sorošov ciciak, faľista ako vymaľovaný... Čo vieš spraviť aby už odstúpil???

    OdpovedaťOdstrániť