Návštevnosť

sobota 23. decembra 2017

Poškodili v Púchove Kotlebovcov? Politická kampaň v nemocnici bola pravdepodobne nezákonná

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky preveruje púchovskú nemocnicu s poliklinikou pre podozrenie z porušenia Zákona o volebnej kampani.  Uzniesla sa na tom Štátna komisia pre voľby a kontrolu financovania politických strán počas svojho 25. zasadnutia, ktoré sa uskutočnilo 15. decembra 2017.


K  protiprávnemu konaniu malo údajne dôjsť priamo v priestoroch súkromného zdravotníckeho zariadenia NsP ZDRAVIE Púchov, ktoré po bývalej štátnej poliklinike prevzalo zdravotnú starostlivosť v púchovskom regióne s takmer 50 tisícmi obyvateľov. Na možnú protiprávnosť a nevyváženosť volebnej kampane do VÚC v okrese Púchov upozornil neúspešný poslanecký kandidát Kotlebovej ĽSNS Marián Mišún.

Do nemocnice chce zakúpiť toaletný papier a hygienické potreby 
Napriek  údajnej politickej diskriminácii prejavil Mišún voči vedeniu nemocnice neobvykle ústretové gesto.  Úroveň slovenského zdravotníctva chce pozdvihnúť prostredníctvom zlepšenia hygieny. Do sociálnych zariadení púchovskej nemocnice plánuje zakúpiť dávkovače toaletného papiera, toaletné papiere, mydlá a utierky na ruky.

Po zverejnení uznesenia Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán 15. decembra 2017 napísal Mišún prostredníctvom sociálnej siete facebook nasledujúce stanovisko:

Nie je to tak dávno, čo som slovenskú verejnosť upozorňoval, že v súvislosti s voľbami do VÚC, dochádza v meste Puchov  k jednoznačne neférovým a nedemokratickým praktikám, ktoré poškodzujú nás pravých vlastencov...  V tejto súvislosti mám pre vás priatelia horúcu správu :D.

Štátna komisia pre voľby a kontrolu financovania politických strán  má dôvodné podozrenie, že v Nemocnici s poliklinikou- Zdravie Púchov došlo počas volebnej kampane do VÚC k  porušovaniu zákona. Propagáciou kandidátov strany SMER-SD a ich prisluhovačov v priestoroch nemocnice  zrejme došlo  k porušeniu Zákona č. 181/2014 Z.z. o volebnej kampani. Z tohto dôvodu štátna komisia aktuálne postúpila uvedenú vec Ministerstvu vnútra Slovenskej republiky ako príslušnému správnemu orgánu.

Napriek nechutným praktikám sorosovských prisluhovačov na Slovensku, manipuláciám v mestských novinách- (Púchovské noviny) pod vedením sionistu Flimmela, neférovej a zrejme nezákonnej volebnej kampani som pripravený pomôcť vedeniu púchovskej nemocnice s poliklinikou. Osobnou iniciatívou a z vlastných finančných zdrojov sa chcem pokúsiť pozdvihnúť  úroveň zdravotníctva v Púchove tak, že nemocnici zakúpim dávkovače toaletného papiera, toaletné papiere, mydlá a utierky na ruky s cieľom zvýšiť hygienu sociálnych zariadení :-D. Vedeniu nemocnice a samozrejme pánovi Pagáčovi odpúšťam, že sa tak okato pokúsili  využiť svoje dominantné postavenie v púchovskom regióne k nevyváženej a zrejme nezákonnej propagácii smeráckých kandidátov. 

Veď nie nadarmo sa hovorí, že čistota pol života.  Pretože odmietam neúnosné komerčné správanie v slovenskom zdravotníctve, kde záujmové skupiny a farmaceutické spoločnosti doslova parazitujú na peniazoch daňových poplatníkov, som zároveň pripravený zdarma ponúknuť nemocnici v nadchádzajúcich komunálnych voľbách moje právne rady, aby viac nedochádzalo k porušeniu zákona o volebnej kampani.  O reakcii Púchovskej nemocnice Vás budem informovať.Zdroj: https://www.minv.sk/?zasadnutie171215

1 komentár:

 1. Dobrý den, obraciam sa na všetky osoby potrebujú pre svoje fakty cast I poskytuje úvery € 3000 až € 950.000 peniaze komukolvek schopné zaplatit ju spät s úrokovou sadzbou 2% rocne a obdobie od 1 do 15 rokov, v závislosti na požadovanú sumu. Tak urobit v nasledovných oblastiach:

  -Pôžicka financných

  -Nehnutelnosti úveru

  -Investicná pôžicka

  -Ready automobilový priemysel

  -Konsolidácia dlhov

  -Splatenie úveru

  -Osobné pôžicky

  Sú registrované, ak ste sa naozaj v núdzi, prosím, napíšte mi pre viaca informácií. Prosím, kontaktujte ma mailom: joel.lefebre79@gmail.com  pôžička medzi jednotlivými

  OdpovedaťOdstrániť