Návštevnosť

pondelok 11. decembra 2017

Nacionalista Magát vydal knihu, chce vychovať novú slovenskú generáciu!

Známa tvár slovenského nacionalizmu Marián Magát dočasne skončil s aktívnou politikou. Po odsúdení na trojročný podmienečný trest mení stratégiu. Aktuálne chce vydávať knihy, aby tak údajne pripravil podhubie pre vznik novej generácie intelektuálov a nasledovateľov odkazu národnej myšlienky.


Na slovenský trh prišla dlho očakávaná kniha, kontroverzného autora Štefana Polakoviča. Táto kniha predstavuje výber z Tisových článkov a prejavov, ktoré autor doplňuje komentármi do súvislostí doby. Prvýkrát od konca druhej svetovej vojny vychádza Tisov autentický dokument o jeho boji za samostatnosť Slovenska. Vydavateľom je známy zakladateľ radikálnej nacionalistickej organizácie Akčná skupina VZDOR Marián Magát, ktorý svoj zámer zdôvodnil nasledovne:

 “ Národná scéna vychovala mnoho hlupákov tým, že im neponúkli intelektuálnu potravu. Doterajší „vodcovia“ im nedokázali ozrejmiť prostriedky k dosiahnutiu cieľa ani ich nenaučili húževnatosti a tvrdohlavosti. Sľubujem si od toho mládež, ktorá dokáže otvorene diskutovať na témy, ktoré sú dnes zámerne tabuizované… Finančne som to celé zastrešil, stálo ma to niekoľko tisíc eur, napísal som predslov i anotáciu, o zvyšok sa postaralo nakladateľstvo Guidemedia na čele s Pavlom Kamasom. Z tejto knihy nezbohatneme, nevydávame ju kvôli zisku do vlastnej kapsy, pretože zisk pôjde na ďalšie projekty. Ľudia by mali začať čítať. Argumenty typu „nie som historik“ , ako to povedal Milan Uhrík, neobstoja. Musíme začať zhromažďovať a používať informácie. Nachádzame sa v občianskej informačnej vojne, táto sa dá vyhrať len silou informácii. Pokiaľ však naďalej budú mrhať čas predávaním svetielok na kľúčenke a náramkov typu „Na Stráž“, asi ťažko to kdesi dotiahneme. Národná scéna potrebuje úplný reštart, preto podporte naše snahy vychovať mládež, ktorá bude v prvých radách v tejto informačnej vojne“

Video Mariána Magáta propagujúce jeho knihu, ktoré uverejnil po svojom poslednom súde:

             Ako na extrémizmus? Oslobodenie v súdnom sporeŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára