Návštevnosť

piatok 29. decembra 2017

Ďalšie brutálne znásilnenie v multikultúrnom Švédsku. Po odpornom čine obeť zapálili

Malmö - 17 ročné dievča znásilnili a následne zapálili. Švédske mesto Malmö zaznamenalo 3 brutálne znásilnenie v krátkom čase. Miestni obyvatelia vytvárajú domobranu. Zástupkyňa policajného šéfa v Malmö poradila ženám, aby radšej po tme nevychádzali von.

V polovici decembra, v mestskej časti Sofielund, bolo 17-ročné dievča na detskom ihrisku pohlavne zneužité. Krátko predtým, v novembri, boli hlásené hromadné znásilnenia v častiach Södervärn und Segevång. Polícia zatiaľ konkrétne neinformuje, ale hovorí, že znásilnenia boli veľmi násilné až brutálne. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Svensk polis
(ilustračné foto)
Situácia v Malmö je napätá. Jeden z vyšetrujúcich policajtov médiám povedal, že za jeho 35-ročnú kariéru sa s takýmto brutálnym prípadom ešte nestretol. Postupne prichádza na svetlo viac a viac detialov týchto zločinov. 17-ročné dievča najskôr znásilnili a potom jej pohlavné orgány poliali horľavinou a zapálili. Zatiaľ nie je známe, ako veľmi zlé sú jej zranenia. Doposiaľ páchatelia tohto brutálneho činu neboli vypátraní. 

Podla aktuálnych informácii je zadržaný jeden podozrivý, pričom k vyšetreniu týchto prípadov boli nasadený aj špeciálne vycvičené psi, ktorí dokážu vystopovať páchateľa podľa pachu krvi a spermií. Polícia si je zatiaľ istá, že tieto zločiny spáchali rôzny páchatelia. Stovky ľudí vyšlo do ulíc a začínajú sa tvoriť skupinky Domobrany aby chránili občanov pred ďalšími útokmi. Zástupkyňa policajného šéfa v Malmö poradila ženám, aby pred Vianocami radšej po tme nevychádzali von.


4 komentáre:

 1. Vystrielať, vyhnať, tak ako prišli tak ich dať na člny a späť, kto sa vráti tak odstreliť!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Odstreliť, naložiť na čln a poslať preč. Ked sa vráti, odstreliť znova ....

   Odstrániť
 2. Odstrelenie je moc jednoduche,toto niesu ludia...oko za oko zub za zub-narvat do riti 20 hruby kol a nasledne zapalit....to neni normalne co sa deje

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Dobrý den, obraciam sa na všetky osoby potrebujú pre svoje fakty cast I poskytuje úvery € 3000 až € 950.000 peniaze komukolvek schopné zaplatit ju spät s úrokovou sadzbou 2% rocne a obdobie od 1 do 15 rokov, v závislosti na požadovanú sumu. Tak urobit v nasledovných oblastiach:

  -Pôžicka financných

  -Nehnutelnosti úveru

  -Investicná pôžicka

  -Ready automobilový priemysel

  -Konsolidácia dlhov

  -Splatenie úveru

  -Osobné pôžicky

  Sú registrované, ak ste sa naozaj v núdzi, prosím, napíšte mi pre viaca informácií. Prosím, kontaktujte ma mailom: joel.lefebre79@gmail.com  pôžička medzi jednotlivými

  OdpovedaťOdstrániť