Návštevnosť

sobota 9. decembra 2017

Bitky, krádeže a obťažovanie. Zahraniční robotníci terorizujú Slovákov

Lacná pracovná sila z cudziny spôsobuje problémy už aj na Slovensku. Napriek tomu, že sa zatiaľ netešíme výraznému záujmu imigrantov z Afriky a Blízkeho východu, slovenských robotníkov postupne vytláčajú pracovníci z Balkánu.

Správanie robotníkov z Rumunska a Srbska začína na Slovensku pripomínať problémové správanie nelegálnych imigrantov z Afriky. Niektorí Slováci majú veľké obavy. Rumuni v Novom Meste nad Váhom už brutálne napadli viacerých ľudí, minimálne dvaja skončili v nemocnici. Miestny taxikár údajne utrpel ťažké zranenia, ďalší z domácich prišiel takmer o život, keď mu klinec pripevnený na palici skoro prepichol spánok na hlave.

“Naše ženy sú prenasledované a obťažované, väčšina z nich sa v neskorších večerných hodinách ani neodváži vísť na prechádzku mestom.“ uviedol jeden z miestnych obyvateľov, ktorý sa obáva uviesť svoje meno.

 V Trnavskom kraji podobne úradujú robotníci zo Srbska. Tí si za svoje obete vyberajú prevažne dôchodcov, ktorých zhodia na zem, aby ich následne okradli o peniaze alebo mobilný telefón. Bohužiaľ obete majú väčšinou strach podávať trestné oznámenia, pretože sa obávajú možnej pomsty.

(ilustračné foto)
Možno aj z dôvodu týchto negatívnych skúseností majú ľudia z dedinky Kočovce pri Novom Meste nad Váhom veľké obavy z plánovaného nasťahovania zahraničných robotníkov do ich dediny. V obci sa už údajne rekonštruuje miestna budova, ktorá bude slúžiť ako ubytovňa. Niektorí obyvatelia si myslia, že tieto plány sa z dôvodu možnej medializácie zatajujú.Redakcia ALTERNATÍVNEJ CESTY je naďalej pripravená uvedenú kriminalitu monitorovať a zverejňovať. Budeme radi pokiaľ nám budete naďalej zasielať podobné prípady a skúsenosti z vašich miest a obcí.   

5 komentárov:

  1. Ľahká pomoc. Treba dať dokopy zopár mládencov, a dať prisťahovalcom poriadnu nakladačku. Myslím, že by sa potom zmestili do kože. ALe keď si to Slovač nechá páčiť, potom sa nedá nič robiť. Menšina bude terizovať väčšinu.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. A kde je polícia a úrady? To si mame zacat robit poriadok sami s roxorami ci co ?

    OdpovedaťOdstrániť
  3. Všetko je len a len v nas.Tisice ludi píšu nebojácnemu a statočnemu romskemu aktivistovi Markovi Balažovi ako si ho vážia,aký je hrdina.Ked mal súd za kraviny falošné obvinenia a Ficko z Kaliňákom ho chcel ukrižovať pretože z tisickami romov išiel voliť Kotlebovcou(pán Kotleba ukázal národu ako jedneduché je zaistiť bezpečnosť ludí a že nepotrebujeme dotácie eu)prišlo pred súd 5 ludí.Kde v krorej riti bolo tých niekolko tisíc ludi pre ktorých je hrdina?Starší urážajú mladú generáciu.Áno patria do školských lavíc ale čo mi,mi ktorý nesieme zodpovednosť za to čo je.Našou povinnosťou bolo zaistiť našim deťom a vnúčencom bezpečnosť a kľudný život.Mi ktorý zme tomu na vine.Kde zme?Československo bolo ekonomicky najsilnejši štát vo vychodnej európe.80 %slovákou chcelo rozdelenie.V poriadku ale ak by lud oboch krajín dosadil do vlády profesionálov a nie populistov.(čo pani posrankyňa Vašariová:ak národ nechce imigrantov tak vláda musí ísť proti národu?) ekonomicky zme pokračovat ako jeden štát.Mentalita nâroda.Kde boli Poliaci,Rumuni,rusi...Zaujmime miesto naších detí v uliciach.Oni nám nenadávajú zbabelých úplatných kreténov čo za všetko nesú vinu.Oni nám dávajú šancu a pomoc napraviť čo zme mi do.....y.Už čoskoro sa objaví vládny program zlateho žolika.Statočným luďom sa bude velmi páčit.Tak naberte silu a pôjdeme do toho.Dokážeme našim detom a vnúčencom že na to máme ak nám pomôžu☺

    OdpovedaťOdstrániť