Návštevnosť

štvrtok 2. novembra 2017

Šíri sa kontroverzné VIDEO o voľbách do VÚC: Kotlebovci ovládli okres Púchov

PÚCHOV – V súvislosti s blížiacim voľbami do VÚC vytvorila neznáma skupina aktivistov satirické video, upozorňujúce slovenskú verejnosť na riziká šíriaceho sa pravicového extrémizmu. Video nazvané PÁD BAŠKOVEJ RÍŠE, ktoré bolo uverejnené na sociálnej sieti Facebook zaznamenalo už v priebehu prvého dňa niekoľko tisíc pozretí.

celé video si pozriete TU

Je deň po voľbách do VÚC a rozčúlený župan Jaroslav Baška, vyobrazený ako vodca Tretej ríše sa dozvedá o neúspechu strany SMER-SD. Jeho generáli mu oznamujú, že celý okres Púchov nečakane ovládli Kotlebovci. Takýto je scenár satirického videa, kde v pozíciách nacistických generálov vystupujú aj súčasný primátor mesta Púchov Rastislav Henek, šéfredaktor Slavomír Flimmel, viceprimátor Roman Hvizdák a poslanec mestského zastupiteľstva Lukáš Raník.

Autor videa zverejneného na sociálnej sieti facebook zároveň upozorňuje, že všetky osoby uvedené vo videu sú vymyslené a podobnosť s realitou je čisto náhodná. Zámerom tohto videa je údajne len využívať humor v boji proti systému.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára