Návštevnosť

pondelok 20. novembra 2017

Kotlebovci po voľbách do VÚC vyzývajú na spájanie národných síl

Marian Kotleba a jeho prívrženci verbujú nových spolupracovníkov.  Pri príležitosti 28 výročia nežnej revolúcie vyzvali na spájanie národných síl. Výzvu, ktorú uverejnil podpredseda Kotlebovej strany pre propagáciu Milan Uhrík šíria najmä prostredníctvom videa na YouTube a sociálnych sietí.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kotleba a uhrík


“ VÝZVA NA SPÁJANIE NÁRODNÝCH SÍL
Dnes je 17. november – Deň boja za slobodu a demokraciu. Mnohí, ktorí v roku 1989 štrngali na námestiach a ktorí sa následne podieľali aj na vzniku samostatnej Slovenskej republiky si však zrejme budúcnosť Slovenska predstavovali úplne inak. Žiaľ, Slovensko dnes nie je právny a suverénny štát. Zákon neplatí pre každého rovnako a o hospodárskej sebestačnosti v oblasti strategických odvetví môžeme už len snívať. Spoločnosť ovládla nová totalita jediného politicky „správneho“ názoru. Totalita, ktorá je v porovnaní s minulými totalitami oveľa sofistikovanejšia, ale o to zákernejšia a nebezpečnejšia. Len málokto z nás dokáže tejto presile vzdorovať osamote. Ľudová strana Naše Slovensko preto v mene Mariana Kotlebu a celého predsedníctva strany vyzýva všetkých, ktorých srdcia ešte bijú pre Slovensko – Nebojte sa, a pridajte sa k nám! Naše dvere sú otvorené pre všetkých slušných ľudí, ktorí chcú konštruktívne spolupracovať. ĽS Naše Slovensko je v súčasnosti jedinou národne orientovanou parlamentnou stranou a výraznejšou politickou silou, ktorá ešte môže zabrániť definitívnemu ovládnutiu Slovenska agentmi z rôznych zahraničných mimovládnych organizácií a tretieho sektora. Zhubný liberalizmus preniká čoraz hlbšie do spoločnosti a ďalšia príležitosť na záchranu Slovenska tu v budúcnosti možno už nebude. Tu už nestačí len kritizovať, nariekať a ukazovať prstom na druhých. Namiesto budovania vlastného ega pracujme a budujme hrdé a prosperujúce Slovensko. Verní sebe, svorne napred! napísal Uhrík na sociálnej sieti facebook. 

Video: Výzva na spájanie pronárodných síl na Slovensku pri príležitosti 17. novembra

1 komentár:

  1. Preco az po velkej prehre?Kde bol zdravy rozum doteraz?Z ciganfobie sa neda zit a gorily,gaunerpolitici,oligarchovia dalej veselo pachaju genocide na narode a zradu na Slovensku.Dobre rano Kotleba!!!!

    OdpovedaťOdstrániť