Návštevnosť

štvrtok 16. novembra 2017

Kotlebov spolupracovník sa pustil do predsedu SNS: Je to popletený šašo a farizej

Šéf SNS Andrej Danko  spoločne s predsedom maďarskej strany Most-Híd Bélom Bugárom navštívili RuskoZnámy Kotlebov spolupracovník Marián Mišún varuje Slovákov pred údajným farizejstvom predsedu SNS. Po medializovaní správy, že sa Danko stal historicky prvým Slovákom, ktorý vystúpil na pôde ruskej Štátnej dumy ho označil za farizeja, ktorý spoločne s SNS, SMEROM a MOST-HÍD toleruje provokácie EU a NATO proti Rusku. Mišún tiež vyjadril podozrenie, že údajne neschopní hlupáci z SaS a SNS im vykrádajú volebný program.

Béla Bugár a Andrej Danko prekvapili celé Slovensko svojim mimoriadne priateľským vzťahom
Pod drobnohľadom svojho maďarského spojenca Bélu Bugára  vystúpil šéf SNS s príhovorom na pôde ruskej Štátnej dumy. Jeho prejav sa niesol v duchu chválenia Ruska, jeho kultúry, histórie a obete pri oslobodzovaní Slovenska. 

Vo svojom prejave vyjadril snahy o posilnenie spolupráce v oblasti vzdelávania, prostredníctvom vzájomného uznávania vysokoškolských diplomov, posilnenia výučby ruštiny na Slovensku a slovenčiny v Rusku a rozšírenia možností výmenných pobytov študentov.

„Považujem preto za nevyhnutné udržiavať otvorenú komunikáciu. Slovanské národy východnej Európy musia byť mostom na komunikáciu a zlepšovanie vzťahov v celej Európe. Preto sme tu, aby sme zlepšili vzťahy a pomohli,” vyhlásil Danko pred poslancami ruskej Štátnej dumy.

Na uvedené výroky predsedu SNS zareagoval známy Kotlebov spolupracovník Marián Mišún, ktorý prostredníctvom sociálnej siete facebook nasledujúce stanovisko:

„Vidím, že ten popletený šašo, predseda SNS Andrej Danko a jeho kumpáni sa inšpirovali z môjho aktuálneho volebného programu do VÚC 2017, kde som mimo iné presadzoval: vytvorenie nových skupín stredných škôl so zameraním výchovy nie len k európskym hodnotám, ale aj k všeslovanskej vzájomnosti s pozitívnym vzťahom k Rusku. Neverte farizejom z SNS, pretože práve oni spoločne s politickými zločincami zo SMERU a MOST-HÍDU tolerujú provokácie EU a NATO proti Rusku. Nezabúdajte na pravidelné cvičenia NATO pri ruských hraniciach, na ktorých sa zúčastňuje aj Slovenská armáda. Tak ako SME RODINA aj neschopní hlupáci z SaS a SNS chcú zastaviť našu stúpajúcu popularitu vykrádaním volebného programu nás pravých vlastencov.“

8 komentárov:

 1. Toho Mišúňa už zavrite aspoň na 12 rokov. Nechápem, že taký primitívny človek si dovoľuje sa miešať do politiky!!!!!!!!!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vy by ste chcela ľudí zatvárať?Ťo čo sa do toho staráte?Či vy ste taká inteligentná, že môžete?Pokiaľ viem, pán Mišún má ukončené vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa z politológie a magisterské vzdelanie z učiteľstva ekonomie.Takže má aj vzdelanie, aby mohol politiku kritizovať.

   Odstrániť
 2. Každého čo povie pravdu treba zavrieť?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. No pan kapitan svojima jeblinkama prekonal vsetkych v idiotizme !!!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tu to tomu kapitanovy povedal za cely narod.
  https://m.mojevideo.sk/3n5j

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ak predseda národnej strany je maďar čo nevie povedať tri súvislé vety bez breptu, neodpovie občanovi na otázku ohladom privatizácie , aby si občan urobil mienku

  ..stretáva sa s habakukom zo Saudskej arabie kde okrem ineho kameñujú a financujú projekty ako ISIS a im podobné, prijíma fašistov z Izraela , ktorí strieľajú ľudí jak zajacov a napádajú okolité štáty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To vystúpenie v Ruskej dume vyznieva jak plač pri múre nárekov pred sapukou ....

   Odstrániť
  2. Oh akási nafukana, nevzdelana maternica by zatvárala. Ty zatvor svoje nohy...

   Odstrániť