Návštevnosť

nedeľa 26. novembra 2017

Kotleba počas tlačovky strápnil Luntera. Mainstreamové médiá mlčia

Marian Kotleba zareagoval na obvinenia Lunterovho tímu  z nehospodárneho nakladania s majetkom BBSK. Počas tlačovej konferencie, ktorá sa uskutočnila 24. 11. 2017 v Banskej Bystrici vyvrátil všetky podozrenia z nehospodárnosti. Mainstreamové médiá o Kotlebových vyjadreniach záhadne mlčia. Zarážajúce je, že uvedenej tlačovej konferencie sa spoločne so zástupcami vplyvných komerčných masmédií ako Markíza, TASR, TA3 zúčastnili aj mnohí ďalší, vrátane verejnoprávnej RTVS.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lunter

“Máme informácie, že na Úrade BBSK sa v posledných týždňoch a dňoch horúčkovito tendruje, na poslednú chvíľu sa upravujú pracovné zmluvy a nehospodárne rozpredáva majetok Banskobystrickej regionálnej správy ciest,” tvrdili ľudia z Lunterovho tímu na zvolanej tlačovej besede v Banskej Bystrici.


O niekoľko dní však končiaci predseda BBSK Marian Kotleba všetky obvinenia vyvrátil. Podľa predostretých dôkazov schválili odpredaj prebytočného majetku poslanci BBSK, vrátane člena Lunterovho tímu Horníka, ktorý na uvedený prípad sám poukázal. 

Video: Reakcia na medializované klamstvá o údajnom nehospodárnom rozpredávaní majetku BBSKŽiadne komentáre:

Zverejnenie komentára