Návštevnosť

nedeľa 19. novembra 2017

Farár Kuffa opäť šokoval! Slovensko varoval pred diktátom Bruselu

Populárny katolícky kňaz Marián Kuffa, ktorý je širokej slovenskej verejnosti známy najmä svojou ochotou pomáha ľuďom v núdzi kritizoval Európsku úniu. Počas kázne v kostole upozornil slovenských kresťanov na riziká diktátu Bruselu a zvrátenosť gender ideológie.

Marián Kuffa varujel slovenských kresťanov najme pred nebezpečenstvom tzv. Istanbulského dohovoru, pretože údajne podporuje zvrátenú gender ideológiu. “Jeden deň nemáme Istanbulský dohovor, ráno sa zobudíme...a gender je záväzný.“   

Kuffa počas svojej prednášky v kostole tiež rozprával o súčasných totalitných praktikách a zastrašovaní na Slovensku, ktoré okúsil na vlastnej koži.
“A za tieto reči, ktoré tu teraz ja hovorím ma zavrú, pocestujem prvý do basy. Ale nebojím sa. Už sa mi v Bruseli trikrát vyhrážali. Polícia ma vyšetrovala... Keď som to v jednom kostole hovoril...zabijú Vás pán farár. Je to dosť možné. Iba sa dozviete pán farár mal haváriu...alebo zmizol pán farár.“ uviedol počas prednášky Kuffa.

Video z kázne: MARIÁN KUFFA – Zastavme zlo z Istanbulu


24 komentárov:

 1. Mudry clovek som evanielik velmi sa mi pacili jeho slova bratia evanielici aj ked su medzi nami urcite rozdieli v skutocnosti vlstne nie je to dolezite.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mozno bol mudry, teraz je uz len myslienkami chory.

   Odstrániť
  2. unknow - úúúplne na rozum, to Sorosove slnko stáááááel páááááli !!!!

   Odstrániť
 2. Veľmi múdry chlap. A vie zrozumiteľne vysvetliť svoje názory, pochopí to každý, kto chce.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pamätám si, ako raz vysvetlil, čo je to "demokracia". Ako keby z diaľnice odstránili všetky smerové, príkazové a zákazové dopravné značky..."Choď, ako chceš"...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Potom vidno, ze tomu nerozumie, lebo to je velmi zle vysvetlenie. To co popisal, je anarchia.

   Odstrániť
  2. Chod ako chces nie je ani anarchia ani demokracia. Prave na tom priklade chcel ukazat, ake podstatne su zakony v demokracii. Radsej si vypocujte jeho prednasku a nespliechajte tu komenty bez hlavy a paty. Obaja.

   Odstrániť
  3. NIE !!!! Tu je dementokracia o nej hovoril, potom to platí.

   Odstrániť
 4. O, Mária, Matka naša, prijmi pod svoju ochranu, sluzobnika o. Mariána.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. !!! *** Prečo "šokoval" ??? POMENOVAL PROBLÉM !!! ...

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nechce sa mi veriť že takýto farár má také kázne.Konečne sa našiel jeden človek čo povie pravdu.Čo hovoria a kážu na omši další farari?No prečítaju s Byblie písma sveteho a to je všetko.To je tak všetko na driemanie apospať si a isť domou.Poučovať ludí ako sa maju chovať deti vychovávať ani slovo.Nech žije vo velkom zravý bez bolesti a nech káže pravdu ešte dlhé roky.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. A to, že sme na jeho fare v Žákovciach hrali s mojou hudobnou skupinou aj tanečnú zábavu,(len tak, zadarmo a pre potešenie farníkov) by každý považoval za nezmysel a nemožné. Veru, bola to realita. Maroš je fantastický chlap.Múdry, sčítaný, vzdelaný a hlavne "ČLOVEK". Nech ho Boh sprevádza po celý život.

   Odstrániť
  2. Moment, neurážajte všetkých ostatných farárov. Každý má svoj štýl, a každý niečim iným osloví, treba však počúvať, a nie pospať.

   Odstrániť
 7. Pán farár Kufa je Boží muž. Som hrdá ako Slovenka, že nám Boh v ňom daroval múdreho, rozhľadeného človeka, ktorý sa nebojí povedať, že kráľ je nahý. Je to medzi kňazmi určite najsilnejšia osobnosť sveta. Vždy ho budem zahŕňať do svojich modlitieb, má človeku čo povedať. Vyprosujem mu od Pána a Matky Božej Božiu pomoc a Božiu ochranu.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja prosím od Pána a Matky Božej tebe múdrosť sestra, lebo si vybočila z božích ciest. Iba Boh môže súdiť, nezabúdaj!

   Odstrániť
 8. To je tak, ked sa z pasenia byvalych prostitutok a basistov rozhodnes rozsirit svoju posobnost a zabudnes, ze nie vsetci na internetoch maju IQ a kriticke myslenie tak zdegenerovane, ze ich zivotne ambicie neznicilo ukoncene vysetrovanie, pretoze mali na viac. S Mariana sa nam stala celebrita alternativnej sceny. Chapem, ze mat masy nadsenych posluchacov a prikyvovacov cloveku robi dobre, a nie je potrene sa zbytocne pytat, ci sa to suhlasne becanie tak nahodou neozyva z davu uplnych hlupakov.
  Resp. je otazne, ci z tych ludi robi hlupakov on, alebo len hlupakov krmi tym, co potrebuju.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Odpovede
  1. realista a múdry človek...fanatici a manipulátori sú vo vláde a v Bruseli

   Odstrániť
  2. My si volíme, kto je vo vláde, takže my si za to môžeme. A keby nebolo Bruselu, žili by sme tu ako v 90 rokoch a aj ty by si sa mal horšie. Trochu porozmýšľaj a nepočúvaj hlupáka.

   Odstrániť
  3. Brusel nám zničil poľnohospodárstvo a berie nám suverenitu.Podriadili sme sa diktátu EU.Sme protektorát EU.Musíme výstúpiť z EU a z NATA -teroristiskej organizácii -ktorá plní záujmy USA.A keť tak miluješ Vlado Brusel nech sa páči otsťahuj sa tam.

   Odstrániť
 10. Jediným prostredníkom medzi Bohom a človekom je Ježiš Kristus. On je cesta, život a pravda. Takže aká Panna Mária? Je to modla. Mimo toho múdro hovorí.

  OdpovedaťOdstrániť