Návštevnosť

utorok 14. novembra 2017

Ďalší škandál v slovenskej politike? Ján Lunter obdržal záhadnú finančnú dotáciu

BANSKÁ BYSTRICA –Kotlebov poslanec Národnej rady Slovenskej republiky  Milan Uhrík, ktorý v tohtoročných voľbách do VÚC kandidoval na post župana Nitrianskeho samosprávneho kraja prišiel so šokujúcim odhalením. Firma víťazného kandidáta na post banskobystrického župana Jána Luntera dostala údajne deň pred župnými voľbami záhadnú dotáciu od ministerstva hospodárstva. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lunter

Ján Lunter, ktorý obhajuje svoje rodinkárstvo slovami: „Keď dvaja robia to isté, nie je to vždy to isté“ má opäť čo vysvetľovať. Len deň pred voľbami do VÚC dostala jeho firma záhadnú dotáciu z ministerstva hospodárstva vo výške 248-tisíc eur. 

Na zvláštnosť upozornil prostredníctvom sociálnej siete facebook poslanec NR SR Milan Uhrík (Kotleba-ĽSNS)   "Aká šťastná náhoda... Firma Jána Luntera, miláčika médií a kandidáta na post banskobystrického župana, dostala deň pred župnými voľbami dotáciu z ministerstva hospodárstva vo výške 248-tisíc eur (http://www.crz.gov.sk/index.php?ID=3174814&l=sk). Zhodou okolností sa to blíži sume, ktorú minul "nezávislý" Lunter na predvolebnú kampaň. Vážení poctiví podnikatelia a živnostníci - na koľkých z vás sa usmialo také šťastie, že by ste OPAKOVANE získali státisícové štátne dotácie na podporu svojho podnikania? Proste len tak, ako Lunterovci - pre pekné oči... Prosím Vás, podeľte sa o túto zvesť a ZDIEĽAJTE. Som si istý, že v médiách sa to neobjaví. Mimochodom, viete si predstaviť, čo by novinári robili, keby sa toto stalo Kotlebovi alebo Uhríkovi?." zareagoval na svoje zistenie Uhrík. 

Fotka Milan Uhrík - poslanec NR SR.

23 komentárov:

 1. Totálny PODVOD, podvod storočia vo voľbách do VÚC v BBSK a zo strany orgánov štátu !!!

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bolo mi dosť divné prečo všetci kandidáti odstúpili,a prenechali to tomu staršiemu pénu.

   Odstrániť
 2. Ale oni si myslia že tie podvody im predu. Nie! Budu raz za to sudeni!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. no čo na to povedať, zase sa je*nutosť slovákov ukázala v plnej sile :D ...najprv hádzať chujoviny do urny počas volieb a potom sa tváriť prekvapene ked sa takéto kauzy dostanu na verejnosť...ale tak užite si to čo ste zvolili, bude kapať celý región (to je predsa detail), ked už toho kotlebu tak nenavidite tak by ste volili aj hocijakeho neandertálca

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pekne napísané , palec hore!

   Odstrániť
  2. pekne si to vysvetlil je*nutosť slovákov nemá hraníc - čo si zvolili to majú a ja si vybavujem A zbroják...ked prídu gambáči budem pripravený...

   Odstrániť
 4. ... tu je návod na špinavú politickú kariéru a jej prepojenie na dotácie. Musíš byť iba v správnej strana a prostriedky zaobstaráme.... arogancia moci a previazanosť vládnucej Smeráckej mafie s nástupníckymi stranami ako je Progresívne Slovensko je do očí bijúca.....Prešiel som zbežne celú zmluvu o poskytnutí nenávratného príspevku vo výške 1/4 mil € pre firmu Lunterovcov.....nuž, škoda papiera, to mu mohli poslať priamo ne jeho súkromný účet..

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Však zničenie fašistov, niečo stojí, či?

  OdpovedaťOdstrániť
 6. V zlodejštáte majú zlodeji štátne pečiatky. http://seta.blog.pravda.sk/2017/10/13/preco-sme-druhou-najskorumpovanejsou-krajinou-celej-europy/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Čo budú robiť Lunterovci o pól rok keď sa už teraz deje čo sa deje.Postavme sa a vyprašme ich hneď.Každy politik si na Slovensku myslí že po voľbách si môže robiť čo chce,ukážme im že to nie je tak.

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Plne súhlasím Unknown,žiaľ náš národ je slepí a aj hluchý ...

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Prosím o vysvetlenie! Môže niekto , kto má firmu (v kapitalizme) zastávať funkciu v štátnom aparáte? Môže úžerník zastávať funkciu prezidenta..?

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Berlusconim v Itálii to začalo, lidem to nestačilo. Babiš v Česku? Tramp v USA. Slovensko je jiné? Není.

  OdpovedaťOdstrániť
 11. A čo ste čakali od Luntera?Tak vam treba,všetkým hlupakom čo ho volili.A verte mi, že onedlho bude jedna ruka so Smer-om.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. uz je!!!
   To sa dalo cakat, tusili to vsetci, co nehlasovali za Luntera...

   Odstrániť


 12. elizes idovi rit nedostanes nic, len ta o vsetko oberu, hura demokracii.

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Kde sa vybavujú nenávratné príspevky? Tiež by som chcel dostať na svoje podnikanie peniaze len tak, pre nič - za nič...

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Treba ísť do ulíc a protestovať .. všetci spolu .. myslím že tým, že každý sedí doma a nevzoprie sa, sa nič nezmení .. veľa vecí chce vysvetlenia a právne úkony .. dovolili sme im až príliž .. vólna ruka vo vláde a takto to skončí .. v iných štátoch by toto občania nedovolili .. prečo my sme iný a neprivedieme ich do úzkych a nespravíme nátlak??

  OdpovedaťOdstrániť
 15. No čo dostal 1/4 mil.€ náhodou,nečakane
  Možno sa zajtra šťastie usmeje na teba a pribudne na tvoj účet

  OdpovedaťOdstrániť