Návštevnosť

pondelok 9. októbra 2017

Obáva sa starosta Dohňan Milan Panáček Kotlebovcov?

Pravdepodobne najnečakanejším prekvapením tohtoročných volieb do VÚC bolo pre slovenských voličov vzdanie sa kandidatúry  Martina Klusam, podporovaného  pravicovými stranami SaS, OĽaNO, NOVA, KDH a OKS v prospech Jána Luntera, podporovaného  stranou SMER-SD. Na tento nečakaný politický zvrat sa okamžite pochvalne vyjadril aj známy predstaviteľ strany SMER-SD z okresu Púchov, starosta obce Dohňany Milan Panáček. Neostalo to však bez odozvy.
Po posledných parlamentných voľbách, kedy sa do NR SR prekvapujúco dostala  aj Kotlebova Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS), začali viacerí zo štandardných politikov upozorňovať na údajne narastajúce riziko pravicového extrémizmu.  Uvedený trend  sa aktuálne najviac prejavuje v Banskobystrickom kraji, kde sa proti úradujúcemu županovi Marianovi Kotlebovi  nečakane spojili najrôznejšie politické skupiny. 
Kotlebovci začínajú dráždiť už aj niektorých  politikov v Púchove. Po zverejnení správy, že pravicový kandidát Klus sa vzdal svojej kandidatúry v prospech Luntera, uverejnil Milan Panáček skutočné neobvyklú túžbu. V obave z narastajúcej popularity Kotlebovcov vyjadril prostredníctvom sociálnej siete facebook prianie, aby sa podobne zachovali v jednotlivých krajoch nie len kandidáti na županov, ale  aj poslaneckí kandidáti.
Správne rozhodnutie. Inšpirovať by sa mali nielen kandidáti na županov v jednotlivých krajoch!!!napísal Panáček po zverejnení správy, že Klus sa vzdal svojej kandidatúry.
Na uvedené prianie Milana Pančak následne zareagoval známi Koltebov kandidát  z Púchova Marián Mišún, ktorý k uvedenej veci napísal:

“Tak priatelia:D, máme tu ďalší dôkaz, že sme na dobrej ceste aj v okrese Púchov. Naše revolučné víťazstvo je nadosah, obavy z narastajúcej podpory strany Kotleba-ĽSNS vyjadril aj známy multifunkcionár: okresný predseda strany SMER-SD pre Púchov, starosta obce Dohňany, poslanec zastupiteľstva TSK a NR SR Milan Panáček. Zločinci z vysokej politiky, ktorí od roku 1989 ožobračujú Slovensko majú konečne strach, preto voľte jedinú skutočnú politickú opozíciu, a spoločne vyženieme zlodejov a podvodníkov z politiky.“   

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára