Návštevnosť

nedeľa 3. septembra 2017

Oslavy otvorenia železnice Púchov- Horní Lideč monitorovali Kotlebovci

V nedeľu 3. septembra 2017 bola pri príležitosti 80. výročia otvorenia železničnej trate generála Milana Rastislava Štefánika zahájená v meste Púchov oslavná jazda historickým parným rušňom. Účasť na oslave, ktorú sprevádzali vystúpenia folklórnych súborov si nenechali ujsť ani viacerí politici z púchovského okresu. Do vlaku tiež nastúpila hliadka Kotlebovcov. Údajne tak chránili cestujúcich pred politickým vymývaním mozgov asociálmi zo strany SMER-SD a ďalších štandardných politikov. Viceprimátor Púchova Roman Hvizdák to označil za provokáciu.

Fotka Daniela Dančiho Krištofa. 

Oslavy 80. výročia otvorenia železničnej trate Púchov- Horní Lideč sa konali v znamení predvolebného boja do VÚC. Na úvod návštevníkov privítali župan Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška spoločne s viceprimátorom Púchova Romanom Hvizdákom. Podujatie, ktoré zrealizovali Združenie obcí Púchovská dolina, mesto Púchov a mesto Horní Lideč navštívili aj ďalší z politikov z okresu Púchov.  Akciu svojou účasťou podporili aj priaznivci strany Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS)

V súvislosti s účasťou na oslavách uverejnili priaznivci ĽSNS z Púchova nasledujúce stanovisko:  Dňa 3. septembra 2017 sme vytvorili mimoriadnu vlakovú hliadku s cieľom chrániť slovenských občanov pred politickým vymývaním mozgov asociálmi zo strany SMER-SD a ďalších štandardných politikov. Hliadka bola zrealizovaná pri príležitosti oslavy 80 výročia otvorenia železničnej trate generála Milana Rastislava Štefánika, keďže sa ju viacerí prisluhovači súčasného zločineckého režimu pokúsili nechutne zneužiť pred blížiacimi voľbami do VÚC.


Kotlebovci ako provokatéri? 

“Na tejto akcii sa zúčastnili viacerí politici z okresu Púchov. Samozrejme nechýbali ani SMERÁCI ako trenčiansky župan Baška, starosta Dohňan Panáček, okresný predseda SaS- Raník, vrátane viceprimátora Púchova Romana Hvizdáka- OĽaNO. Musím sa priznať, že ma ako voliča Roman veľmi sklamal. Keď som zbadal, ako nadšene sa fotografuje so SMERÁKMI, okamžite som ho ako človeka, ktorého som zároveň volil, požiadal, nech sa rovnako vyfotografuje aj so mnou v mojom peknom zelenom tričku. To však jednoznačne odmietol a naznačil mi, aby som mu so SMERÁKMI nekazil ich spoločnú zábavu a neprovokoval ich.“ okomentoval ironicky celú situáciu známy Kotlebov prívrženec  Marián Mišún prostredníctvom sociálnej siete facebook.  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára