Návštevnosť

štvrtok 7. septembra 2017

Poslanecký asistent z Kotlebovej strany Marián Mišún rozdáva svoj plat

Dobrovoľní hasiči z Lúk (okres Púchov) dostali nečakanú finančnú podporu. Známy aktivista Marián Mišún z Púchova, ktorý pôsobí ako asistent jedného z Kotlebových poslancov opäť rozdával svoj asistentský plat. Tento krát sumou 200 eur podporil deti z Dobrovoľného hasičského zboru v obci Lúky, ktoré si hovoria Malí draci. Finančný dar im odovzdal priamo počas hasičskej súťaže, ktorá sa uskutočnila  26. augusta 2017 v obci Dohňany- časť Zborá. 
Foto: DHZ Lúky - Malí draci pri preberaní finančného daru od Mariána Mišúna
Zaujímavý spôsob pronárodného aktivizmu si zvolil jeden z  poslaneckých asistentov za ĽS Naše Slovensko Marián Mišún. Ihneď po posledných parlamentných voľbách rozbehol  projekt pod názvom POLITIKA PRE NÁROD, vrámci ktorého rozdáva väčšinu svojho 500-eurového asistentského platu na podporu najrôznejších pronárodných aktivít. Takýmto spôsobom by údajne  chel ľuďom ukázať novú politickú morálku pravých vlastencov, ktorí nerobia politiku pre peniaze ale pre národ.
Mišún, ktorý kandiduje v nadchádzajúcich voľbách do VÚC za poslanca zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja bol v minulosti niekoľkonásobným majstrom Slovenska v kickboxe. Svoj pozitívny prístup k dobrovoľných hasičom zdôvodnil nasledovne:
Môj projekt POLITIKA PRE NÁROD pokračuje. Naďalej som pripravený poskytovať väčšinu svojho asistetského platu na najrôznejšie pronárodné aktivity. Tento krát som sumou 200 eur podporil deti z Dobrovoľného hasičského zboru v obci Lúky pod Makytou. Veľmi si vážim prácu týchto ľudí, ktorí mnohokrát na úkor svojho voľného času a pohodlia chránia naše životy, zdravie a majetok. Popritom nezabúdajme, že  sa venujú aj ďalším užitočným činnostiam, napr. protipožiarna prevencia, alebo fyzická a duševná príprava slovenskej mládeže. Len zdravá, disciplínaovaná, fyzicky a duševne pripravená mládež, vychovaná v duchu rozumného kolektivizmu dokáže najlepšie ochrániť naše Slovensko pred budúcimi spoločenskými krízami, ktoré sa neodvratne blížia. Doposiaľ som prostredníctvom projektu POLITIKA PRE NÁROD rozdal viac ako 2500 eur."3 komentáre: