Návštevnosť

pondelok 28. augusta 2017

Starosta Lúk chcel vyhnať z jarmoku Kotlebovcov

LÚKY. Obyvatelia obce Lúky pod Makytou (okres Púchov) si už zvykli, že k dobrému jarmoku nepatrí len prezentácia a predaj rôznych výrobkov. Pravidelnou súčasťou tohto tradičného podujatia je tiež dobrá hudba a zábava v podobe kolotočov. Tentokrát medzi návštevníkov jarmoku zavítali aj nečakaní  hostia.  Kotlebovci prišli zbierať podpisy pod petície za vystúpenie Slovenska z NATO a EU. Starostovi obce Jánovi Behrovi sa to nepáčilo,  pokúsil sa ich vyhnať.


Tohtoročný Bartolomejský jarmok, ktorý sa uskutočnil 27. augusta 2017 v obci Lúky pod Makytou musela navštíviť policajná hliadka. Starostovi obce Jánovi Behrovi sa nepáčila prítomnosť prívržencov Mariana Kotlebu, ktorí v obci zbierali podpisy pod petíciu za vystúpenie Slovenska z NATO a EU.   Privolaní policajti podnet starostu vyhodnotili ako neopodstatnený. Kotlebovci sa údajne správali slušne, v súlade so zákonom.

Na starostu sa nehnevajú, po voľbách do VÚC sú pripravený s ním spolupracovať


"Ďalšia vydarená petičná akcia je úspešne za nami. Tento raz sme navštívili obec Lúky pod Makytou, kde sa v Nedeľu 27.8.2017 konali hodové slávnosti. Opäť sme stretli množstvo skvelých ľudí so správnym zmýšľaním. Jediné malé nedorozumenie vzniklo so starostom obce Jánom Behrom, ktorý dokonca na nás zavolal políciu, keď nás chcel z jarmoku vykázať. Vec sa však našťastie s poukázaním na Ústavou SR garantované práva vysvetlila .Veľmi pekne sa chceme poďakovať všetkým za podpisy. Z dostupných informácii od obyvateľov obce Lúky vieme, že starosta Behro je dobrý chlap na správnom mieste, ktorý len zbytočne uveril špinavej mediálnej propagande proti ĽSNS. Pevne veríme, že už po najbližších voľbách do VÚC rozbehneme s pánom Behrom úspešnú spoluprácu v prospech obyvateľov obce Lúky pod Makytou a Trenčianskeho kraja.Priatelia neverte médiám, voľte zmenu!" zareagovali prívrženci Kotlebovej strany na facebooku.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára