Návštevnosť

pondelok 7. augusta 2017

Kotlebovci ponúkli primátorovi Trnavy svoju pomoc pri ochrane pred cigánskym extrémizmom

Bývalý mestský policajt a známy Kotlebov spolupracovník Marián Mišún oznámil, že po dohode s okresným predsedom Kotlebovej  strany pre Trnavu Vladimírom Hečkom ponúkli trnavskému primátorovi pomoc. Obyvateľov Trnavy chcú chrániť pred cigánskym extrémizmom ako dobrovoľní strážcovia poriadku. Odvolávajú sa pritom na platný zákon o Policajnom zbore.
Foto: Peter Bročka, Vladimír Hečko, Marián Mišún
Primátor Trnavy Peter Bročka dostal od Kotlebovcov nečakanú ponuku. K ochrane verejného poriadku v meste chcú vytvoriť monitorovacie skupiny dobrovoľných strážcov poriadku, vykonávajúcich svoju činnosť v súlade s § 77d Zákona o Policajnom zbore, a § 85 Trestného poriadku. V tejto súvislosti Mišún uverejnil kontroverzné video, kde vysvetľuje svoje pohnútky. Popritom zaslal primátorovi Bročkovi aj oficiálnu žiadosť o informácie s ponukou na spoluprácu.  
Video: Existuje v Trnave cigánsky problém?

Otvorený list Mariána Mišúna primátorovi Petrovi Bročkovi - celé znenie:


 Žiadosť o informácie ohľadne bezpečnostnej situácie v lokalite Farárske a návrh na spoluprácu

Vážený pán primátor, vážení páni poslanci, dňa 3. augusta 2017 ma ako bývalého kolegu a aktívneho spolupracovníka Mariana Kotlebu oslovil nespokojný príslušník Policajného zboru, aby ma upozornil na katastrofálnu bezpečnostnú situáciu v lokalite Farárske pri Trnave.

V tejto súvislosti mi uviedol niekoľko šokujúcich tvrdení, podľa ktorých dochádza v lokalite Farárske opakovane zo strany cigánskych extrémistov k napádaniu, obťažovaniu a okrádaniu miestnych obyvateľov bielej pleti, pričom kompetentné represívne orgány nedokážu vhodne zasiahnuť. Slušní ľudia sa tam údajne obávajú vychádzať zo svojich domovov, pretože ich miestne cigánske gangy zapojené do prostitúcie, drog a inej trestnej činnosti doslova terorizujú.

S ohľadom na tieto skutočnosti Vás žiadam o informácie, respektíve o odpoveď na nasledujúce otázky:

1. Zakladajú tvrdenia tohto nespokojného príslušníka Policajného zboru na pravde, respektíve sú v lokalite Farárske pri Trnave evidované nejaké problémy tohto druhu, ktoré ohrozujú pokojné spolunažívanie medzi majoritou a miestnymi Cigánmi?
2. Pokiaľ sú vyššie uvedené tvrdenia o cigánskom terore pravdivé, aké konkrétne opatrenia už boli zo strany mesta Trnava, prípadne Policajného zboru proti cigánskym extrémistom použité, s akým výsledkom?

Zároveň Vám týmto oznamujem, že som uvedenú problematiku prerokoval s okresným predsedom strany Kotleba- ĽSNS pre Trnavu Vladimírom Hečkom, s ktorým som už v prospech mesta Trnava dohodol aj prípadnú pomoc a spoluprácu v boji proti asociálom. Pomoc zo strany Kotleba- ĽSNS by spočívala najmä v mobilizácii vlastenecky zmýšľajúcich obyvateľov na území mesta Trnava, z ktorých môžu byť následne vytvorené monitorovacie skupiny dobrovoľných strážcov poriadku, vykonávajúcich svoju činnosť v súlade s § 77d Zákona č. 171/1993 Z. z. Zákon NRSR o Policajnom zbore, ako aj v súlade s § 85 Zákona č. 301/2005 Z. z. Trestného poriadoku. Okresný predseda Hečko prisľúbil, že je k ochrane verejného poriadku v meste Trnava a okolí pripravený poskytnúť okamžite 12 členov, prípadne sympatizantov strany Kotleba-ĽSNS, ktorí medzi občanmi požívajú dostatočnú dôveru a vážnosť. Uvedenú činnosť by vykonávali vrámci svojich možností v súčinnosti s Policajným zborom a Trnavskou mestskou políciou zdarma, bez nároku na odmenu. Zo strany mesta, prípadne policajného zboru však bude potrebné zabezpečiť aspoň čiastnočnú logistickú podporu napr. formou zabezpečenia prepravy, stravy a občerstvenia pre dobrovoľných strážcov.

V prípade Vášho záujmu o spoluprácu sme spoločne s okresným predsedom Vladimírom Hečkom pripravení predstaviť Vám pri osobnom pohovore svoje podrobné vízie, ako môžeme spoločne zlepšiť život bežným obyvateľom Trnavy.
Prosím, aby ste mi odpoveď ohľadne spolupráce, ako aj všetky vyššie požadované informácie zaslali čo najskôr elektronicky na môj email: marian.misun@gmail.com.
Za Vašu odpoveď a prípadnú spoluprácu Vám vopred ďakujem.


1 komentár:

 1. NA VAŠE POZOR
  Rýchla a spoľahlivá ponuka úveru za 72 hodín
  Žiadne ďalšie starosti pre vás pre vaše potreby peňazí (financovanie,
  osobné pôžičky, úver na bývanie, investičný úver,
  úvery na auto, konsolidácia, dlhové úvery na
  auto, splácanie úveru atď.) pani Floriana IRINA, že
  poskytnutie finančného úveru. sme schopní poskytnúť a
  úver od 1 000 EUR do 100 000 EUR, ak sú dôveryhodné. Trvanie
  amortizácia je 2 až 15 rokov, závisí maximálna mesačná platba
  ich kapacity.
  Neváhajte a kontaktujte nás pre vaše požiadavky
  v kontakte s naším mailom: florinairina98@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť