Návštevnosť

nedeľa 27. augusta 2017

Kotleba považuje vládnu krízu za divadlo štandardných politikov pre ľudí

Predčasné parlamentné voľby určite nebudú, pretože vládnu koalíciu spájajú peniaze. Tvrdí to v nedávno zverejnenom videu líder Ľudovej strany Naše Slovensko – Marian Kotleba, ktoré zverejnil v súvislosti s teroristickým útokom v Barcelone a tzv. vládnou krízou.

“Islamskí imigranti v Európe opäť zabíjajú. Absolútne účelovo a chladnokrvne, s cieľom zabiť čo najviac ľudí, zraziť Európu na kolená a postupne ju úplne ovládnuť. Predstavitelia slovenskej vlády však namiesto toho, aby budovali zo Slovenska hrdý, bezpečný a prosperujúci štát len zabávajú verejnosť hašterením a predstieranými krízami. A niektorí ľudia, znudení uhorkovou sezónou v médiách, im na toto divadlo skočia. Zabúdajú, že medzi vládnymi politikmi žiadna skutočná kríza byť ani nemôže, pretože všetci z nich sú vo svojej podstate rovnakí. A všetci z nich sa už tešia na desiatky miliárd eur, o ktoré plánujú na septembrovej schôdzi NR SR zadlžiť budúce slovenské generácie prostredníctvom uvoľnenia tzv. dlhovej brzdy. Ľudová strana Naše Slovensko je jediná skutočná opozícia, ktorá na tieto problémy otvorene upozorňuje a ktorej sa vlastizradní politici právom boja.“ napísali Kotlebovci na svojej webovej stránke - www.naseslovensko.net.

Video: Vyhlásenie ĽS Naše Slovensko k útokom v Barcelone aj k tzv. vládnej kríze TU
https://www.facebook.com/lsnaseslovensko/videos/502567126754348/Zdroj: http://www.naseslovensko.net/nase-nazory/vyhlasenia/vyhlasenie-ls-nase-slovensko-k-utokom-v-barcelone-a-aj-k-tzv-vladnej-krize/

1 komentár: