Návštevnosť

nedeľa 30. júla 2017

Šok! R. Bačinský ohlásil kandidatúru na post predsedu Košického samosprávneho kraja

Róbert Bačinský, známy svojim nevyberavým slovníkom na adresu slovenských politikov ohlásil svoj zámer kandidovať na post predsedu Košického samosprávneho kraja. Z bývalého vojaka, ktorý odovzdal svoje vyznamenania sa tak môže stať nový šéf košického kraja.

Meno Róberta Bačinského sa na verejnosti začalo skloňovať v roku 2015 v súvislosti s jeho otvoreným listom ministrovi obrany, vláde SR a prezidentovi SR, v ktorom žiada odobratie svojich vyznamenaní, ktoré mu boli udelené za jeho účinkovanie v misiách NATO. V otvorenom liste sa okrem iného vyjadril na adresu NATO a USA: "Vraciam dve spomínané vyznamenania, pretože sa nesmierne hanbím za svoju službu v tej najzločineckejšej a najneľudskejšej organizácii, aká bola kedy založená a pretože sa mi hnusí diktátorská politika USA, ktorú po celom svete pre svoje sebecké záujmy stále častejšie presadzuje aj pomocou NATO."
Róbert Bačinský


Róbert Bačinský teda s určitosťou bude takzvaným neštandardným kandidátom, ktorý si nekladie servítku pred ústa, o čom svedčia jeho štipľavé videá na adresu slovenských politikov, ktoré už videli desiatky tisíc Slovákov.

V jeho najnovšom videu, ktoré uverejnil na svojom facebookovom profile oficiálne ohlásil svoj zámer uchádzať sa o priazeň voličov v nastávajúcich župných voľbách ako nezávislý kandidát, pričom sa obrátil na občanov s prosbou pri zbere podpisov.

2 komentáre: