Návštevnosť

nedeľa 9. júla 2017

Harabin kritizuje protiextrémistické opatrenia Ministerstva vnútra

Sudca najvyššieho súdu Štefan Harabin, ktorý je na nože s Robertom Kaliňákom sa opätovne pustil do predstaviteľov vládnej strany SMER-SD. Nepáčia sa mu najnovšie opatrenia Ministerstva vnútra pre boj proti extrémizmu. Označil ich za “superkorupčný projekt na prenasledovanie tých ľudí, ktorí sa kriticky a negatívne vyjadrujú o zlodejinách a korupcii momentálnych i minulých politických držiteľov moci“.
Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt harabin
V súvislosti s plánmi Ministerstva vnútra, ktoré na boj proti extrémizmu vyčlenilo 8 mil. eur napísal Štefan Harabin nasledujúce stanovisko:


“Milí fanúšikovia, všimnite si reálny boj Fica a SMERu proti korupcii v praxi. Kaliňák chystá superkorupčný projekt na prenasledovanie tých ľudí, ktorí sa kriticky a negatívne vyjadrujú o zlodejinách a korupcii momentálnych i minulých politických držiteľov moci, tým že títo odvážlivci budú práve najväčšími zlodejmi a korupčníkmi z radov politikov, označení za extrémistov. Bezpečnostný manažment v oblasti riešenia hrozieb prejavov extrémizmu a šírenia propagandy, tendrom vybratý zo súkromných firiem blízkych Kaliňákovi a SMERu zhrabne 8 mil. eur (240 mil. bývalých korún).“

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára