Návštevnosť

pondelok 26. júna 2017

Obec Lúky prekvapila nečakaná návšteva. Navštívili ich Kotlebovci

V nedeľu 25. júna 2017 prekvapili účastníkov svätej omše v obci Lúky nečakaní návštevníci. Pri príležitosti konania krajského snemu strany ĽSNS tam členovia a priaznivci Kotlebovej strany položili veniec ku krížu, ktorý bol v roku 1936 posvätený Dr. Jozefom Tisom. Na pietnom akte sa spoločne s nimi zúčastnil aj starosta obce Vydrná Milan Gášek. Kotlebovci sa následne presunuli do Kultúrneho domu vo Vydrnej.

Fotka Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko - okres Ilava.

O priebehu podujatia informovala prostredníctvom sociálnej siete facebook okresná organizácia ĽSNS z okresu Ilava.

„Tento krát sa stretnutie členov strany ĽSNS – Trenčiansky krajský klub - konalo dňa 25.06. 2017 v Kultúrnom dome v malebnej dedine Vydrná v púchovskom okrese v blízkosti rekreačnej oblasti Čertov.
Stretnutie sa začalo účasťou na svätej omši v rímsko-katolíckom kostole v Lúkach. Omše sa zúčastnilo 17 členov.
Po svätej omši náš krajský predseda Ing. Milan Špánik a starosta obce Vydrná Milan Gášek položili veniec ku svätému krížu, ktorý bol v roku 1936 posvätený Dr. Jozefom Tisom.
Následne sa skupina členov odobrala do Kultúrneho domu vo Vydrnej, kde sa konal snem. Hlavnou témou diskusie na zasadnutí členov strany ĽSNS za Trenčiansky kraj boli blížiace sa voľby do VÚC – vyšší územný celok. Okresní predsedovia strany navrhli kandidátov na poslancov do týchto vyšších územných celkov. Za snahu v činnosti v strane boli odmenení tí jej najaktívnejší členovia. 

Fotka Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko - okres Ilava.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára