Návštevnosť

pondelok 8. mája 2017

Kotlebovci idú v Púchove premietať kontroverzný historický film: Bitka pri Viedni

Existencia európskych národov a kresťanstva je dnes podľa kotlebovcov ohrozená. Práve z tohto dôvodu idú v sobotu 13. mája 2017 o 18-tej  hodine do Púchova premietať  kontroverzný historický film o bitke s Turkami pri Viedni. Akcia kotlebovcov, ktorá je oficiálne ohlásená ako vzdelávacia prednáška sa uskutoční v mestských priestoroch provizórnej kinosály na Námestí slobody.

Fotka Daniela Dančiho Krištofa.
Foto: Členovia Trenčianskeho krajského klubu strany Kotleba- ĽSNS
Kontroverzný historický film, ktorý prednedávnom odmietol vysielať verejnoprávny Rozhlas a televízia Slovenska (RTVS) pre jeho údajné xenofóbne spracovanie sa nakoniec bude premietať v mestských priestoroch v Púchove. Prostredníctvom sociálnej siete facebook o tom informoval známy Kotlebov spolupracovník z Púchova Marián Mišún. Počas podujatia tiež vystúpi s príhovorom predseda Trenčianskeho krajského klubu strany Kotleba- ĽSNS Ing. Milan Špánik.  

„Vážení spoluobčania, opakujúce sa teroristické útoky v Európe spoločne s brutálnym prenasledovaním a vraždením kresťanov na Blízkom východe sú pre nás veľkým varovaním, že bezhlavá tolerancia a multikultúra totálne zlyhali. Európske národy a kresťanstvo sú v ohrození. Pod taktovkou bruselských byrokratov a vlastizradných politikov, ktorí po roku 1989 ovládli Slovensko, sú likvidované základy našej európskej bezpečnosti a prosperity.
Práve v tejto súvislosti si Vás dovoľujem pozvať 13. mája 2017 o 18:00 hodine do Púchova na krátku, nekomerčnú vzdelávaciu prednášku, spojenú s premietaním poučného historického filmu Bitka pri Viedni - 11. September 1683. Vstup zdarma je pre každého!  
Využite príležitosť, stretnite sa  spoločne s nami- pravými vlastencami, aby ste spoznali realitu súčasného globálneho kapitalizmu. Zámerom uvedenej vzdelávacej akcie, spojenej s premietaním vyššie uvedeného filmu ,je upozorniť širokú verejnosť na riziká  ohrozujúce budúcnosť kresťanstva a európskych národov. Počas podujatia vystúpi s príhovorom aj predseda Trenčianskeho krajského klubu strany Kotleba- ĽSNS Ing. Milan Špánik.  V prípade otázok ma môžete kontaktovať.
Tel: 0918 547 848, email: marian.misun@gmail.com.

 Akcia sa uskutoční v provizórnej kinosále pri katolíckom kostole v Púchove (Námestie Slobody ).“ napísal na sociálnej sieti facebook Mišún.


Video: Film Bitka pri Viedni (ukážka)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára