Návštevnosť

pondelok 27. marca 2017

Radikál Magat si zastal Uhrika: Protispoločenské živly sa snažili zneuctiť prvý Slovenský štát

Známy Kotlebov kritik Marián Magát, ktorý v nadchádzajúcich voľbách do VÚC plánuje kandidovať na post žilinského župana, si zastal podpredsedu Ľudovej strany- Naše Slovensko Milana Uhríka. Ten musel v diskusnej relácii „O 5 minút 12“ zniesť spŕšku kritiky od redaktora i oponentov. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt marian magat

Po zhliadnutí uvedenej relácie napísal Magát na sociálnej sieti nasledujúce šokujúce stanovisko o údajnom vyhladzovaní Židov:

Práve som dopozeral záznam sionistickej TV (STV) , kde vystúpil Milan Uhrík. Je až neuveriteľné, ako za každú cenu chcú politici a moderátori aby sa politik plazil pred židovskou históriou a ich "utrpením". Milan Uhrík však povedal jednú správnu vec a to, že sa nevyjadrí k deportáciám a neodsúdi ich, pretože nepozná pozadie týchto deportácii. A to je obrovská pravda. Pretože tieto protispoločenské živly, medzi ktoré patrí moderátor RTVS sa snažili zneuctiť prvý Slovenský štát podmazom deportácie Židov. Pravda je taká, že Nemecko žiadalo o pracovnú silu, teda práceschopných Židov. Konkrétne to bolo 21.augusta 1942, kedy nemecký minister Luther požiadal Tisa o práceschopných židov do táborov, kde boli mimochodom dobré platení.
Výpoveď Jakoba Lewinskiho , väzňa z Osvienčim-Monowitz, ktorú poskytol štátnemu zástupcovi 24.novembra 1958 v Osvienčinskom procese vo Franfurkte: 
,,V tábore bol nevestinec s 10 ženami, ale tie boli k dispozícii len ríšskonemeckým väzňom. Väzni za prácu týždenne dostávali poukážky až za 150 ríšskych mariek, za ktoré si mohli kupovať horčicu, kapustu, červenú repu, a tak ďalej...
Zdroj:štátne zastupiteľstvo 1959, zväzok 2, str. 305-310
Škoda, že pán Uhrík viac neštuduje dejiny a zdroje, ktoré celý tento mýtus o nejakej vine Slovenského štátu vyvrátia. Taktiež by som načal tému vyhlásenia vojny Nemecku svetovým židovstvom 24.3.1933 kedy sa ešte ani v Nemecku nezačali Židia prenasledovať. Židovstvo sa snažilo zničiť ekonomiku celosvetovým bojkotom nemeckého tovaru, len aby zničili štát, ktorý úplne zrušil úroky a vplyv bánk. Tieto "obete" boli hlavným faktorom vzniku vojny. Ale moderátorom RTVS by sa asi do historického okienka s týmito faktami moc nechcelo. Ale bodaj by som sa raz dostal do podobnej relácie ja. Hubu si určite nezavriem.
Na otázku holokaustu by som tiež rád odpovedal, ale až po tom, ako raz tento nezmyselný zákon, ktorý zakazuje diskusiu a kritický pohľad na túto tému odstránime a verejne sa tak začne konečne diskutovať. To mnohým potečie voda do topánok.“

2 komentáre:

  1. TAZKO TO POSUDIT PRETOZE KAZY TO VYSVETLUJE AKO MU TO VYHOVUJE MAM SVOJ NAZOR ALE TEN SI NECHAM PRE SEBA.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Tiež kniha - Genéza Sionizmu od Karela Halbicha. Normálne zmýšľajúci Slovák pochopí, že článok od p. Magata je pravda.

    OdpovedaťOdstrániť