Návštevnosť

nedeľa 5. marca 2017

Kotlebovci pripravujú na zajtra v Považskej Bystrici veľkú akciu

V utorok 7. marca 2017 navštívi Považskú Bystricu Marian Kotleba. Povolebné stretnutie občanov s čelnými predstaviteľmi strany Kotleba- ĽSNS má prehnúť o 18-tej hodine v  Dome kultúry oproti železničnej stanici v Považskej Bystrici. Kotlebovi ľudia plánujú záujemcov na miesto konania zvážať vlastnými autobusmi.
Priatelia, v utorok sa vidíme v Považskej Bystrici. Míting v Piešťanoch nám síce zrušili, ale pre záujemcov z Piešťan máme pripravený odvoz autobusom zadarmo. Autobus bude pristavený od 16:15 pred reštauráciou Semafor (A. Hlinku 53, Piešťany). Odchod autobusu z Piešťan je o 16:45. Budeme sa s vami stretávať za každú cenu! Aj napriek tomu, že na starostov a primátorov sú už vyvíjané obrovské politické a ekonomické tlaky, aby nám žiadny priestor neposkytli. Tí, ktorí nájdu odvahu vzoprieť sa vydieraniu a demokraticky nám priestor poskytnú sú zapredaným bulvárom okamžite mediálne zlynčovaní. Takto v praxi vyzerá kopanie zdochýňajúceho systému. Zlodeji a zradcovia z vlády totiž veľmi dobre vedia, ako nám stúpajú percentá podpory a preto sa čím ďalej, tým viac obávajú o svoju holú existenciu. napísali priaznivci Kotlebovej strany na sociálnej sieti facebook. 

Zdroj: https://www.facebook.com/events/117700865420118/?active_tab=discussion

2 komentáre:

 1. Dúfam že sa raz zastavíte aj na košicky región.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Pán Kotleba...
  Vy ste bol prvý politik,ktorý ma napadol,že by mohol niečo urobyť v zaujme Scheili,ktorá ABSOLÚTNE PROTIPRÁVNE je veznená...
  Ale po uplinutí pár týždňov,som sa Otom nič nedopátral...MLČÍTE,NEREAGUJETE,i napriek tomu,že s prípadom tejto dievčiny,mate ohromné tromfi v rukách,ktoré by sa nijak nedali vyvraltiť...žijem vo Švajčiarsku asi sedem rokov,no teraz som na pol roka v Taliánsku...to ale neznamená,že mi je Slovenský národ ľahostajným.
  Mám na Vás otázku,na ktorú by som rád dostal odpoveď...Vaši poradcovia nikdy Vám nedali vedieť,že s prípadom chuderky Scheili,by ste zákonnou cestou popravili terajších zmrdov vo vláde...??? Rozoberte si to,premňa zamňa aj do mikrodetajlov,ale já som Otom presvedčený,že mám pravdu...NECHÁVATE TU HÁVEĎ,RÁDOBY POLITICKÚ,PORUŠOVAŤ ZÁKLADNÉ KAMENE PRAVEJ-NIE AMERICKEJ-DEMOKRÁZIE,EU TRESTNÝ ZÁKON A ÚSTAVU SR...???
  ZATO SA VÁS PÝTAM...ČO VÁM BRÁNÍ V TOM,ABY STE VYZAMIETLI,DOSLOVA "ŠPÍNU"POLITICKEJ GARNITÚRI...???
  DÚFAM,ŽE ASPOŇ ODPOVEDAŤ,VÁM NEUKRADNE HODNE ČASU Z VAŠEHO NABYTÉHO PROGRAMU...
  S ÚCTOU,Vasil GANIŠIN...
  Mobil:+39 333 102 94 85
  e-mail:vasilko666@centrum.sk
  . :vasilko666@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť