Návštevnosť

pondelok 27. marca 2017

Kotlebovci chcú opätovne počas veľkonočného jarmoku v Púchove rozbaliť petíciu

Členovia a sympatizanti Kotlebovej ĽSNS plánujú už túto sobotu (01.04. 2017), počas veľkonočného jarmoku v Púchove  zbierať podpisy pod petície za vystúpenie Slovenska z Európskej únie (EÚ) a Severoatlantickej aliancie (NATO). Napriek predchádzajúcemu zrušeniu povolebného stretnutia s  Kotlebom v meste Púchov, tentokrát ich nie je možné zastaviť. Ústava SR a zákon o petičnom práve im na verejnom priestranstve zaručujú dostatočnú slobodu. 

Fotka Daniela Dančiho DjDandyho.

Ľudí mobilizuje aj jeden z najznámejších Kotlebových spolupracovníkov z Púchova Marián Mišún, ktorý v tejto súvislosti napísal:


“Vážení priatelia z Púchova a okolia pozor! Po nechutných a nedemokratických praktikách, ktoré proti nám pravým vlastencom a kresťanom predvádzajú prisluhovači súčasného chorého režimu sa opätovne stretneme v Púchove. Ukážme našim nepriateľom, že sa nedáme odradiť prekážkami ani zákazmi. Opätovne spoločne využijeme svoje Ústavou SR garantované práva. Neváhajte a stretnite sa spoločne s nami. Podporte náš boj, stranu Kotleba- ĽSNS a jej snahu o lepšie Slovensko. Vidíme sa už túto sobotu- 01.04.2017 o 14:00 hodine v Púchove počas veľkonočného jarmoku. Počas akcie môžete podpísať naše petície za vystúpenie Slovenska z NATO a EU.V prípade nejakých otázok mi volajte na môj. tel. 0918 547 848, alebo píšte na email: marian.misun@gmail.com

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára