Návštevnosť

streda 22. marca 2017

Komentár čitateľa: Poslanec národnej rady obdivuje sadistického vraha!

Práve ste sa určite pozastavili nad nadpisom tohto článku. Ako prvé vás určite napadne, že sa jedná o poslanca ĽSNS, pretože v NRSR sú predsa najväčším zlom členovia tejto strany a práve to je aj trošku paradox, že týmto obdivovateľom je najväčší kritik tejto strany a zároveň bojovník proti fašizmu, člen a poslanec za SMER, Ľuboš Blaha.
Foto: Ľuboš Blaha  
Pán Blaha sa netají sympatiami k marxizmu, komunizmu, socializmu a dáva si veľký pozor aby jeho láska k Marxovi nebola spájaná so skutkami, ktoré napáchali Marxovi nasledovníci Lenin a Stalin. Dnes už málokto pochybuje o tom, že Marxova filozofia ovplyvnila týchto dvoch masových vrahov Slovanov.

Pán poslanec Blaha je až natoľko zarytí antifašista, že si ani nevšimol poslancov za ĽSNS v parlamente a stále na svojom profile vypisoval No pasaran!, v preklade Neprejdú! Kam neprejdú nekonkretizoval. Možno mal na mysli do poslaneckého bufetu alebo na toaletu.

A koho to náš pán poslanec za stranu SMER ešte obdivuje? Marxistického „revolucionára“ Che Guevaru. Ten v roku 1961 napísal knihu Partizánsky boj, v ktorej rozvíja teóriu gerilovskej vojny, ktorá sa stala príručkou pre ostatné partizánske hnutia po celom svete. A tu by som sa chcel zastaviť.

Keďže sú pre pána Blahu všetci fašisti rovnaký, budeme sa aj my pozerať rovnakým metrom na gerilovskú vojnu a činy týchto partizánov, ktorých inšpiroval práve Che Guevara.

V knižke od Marka Bowdena „Pablo Escobar“ sa píše:

„V horách a v džungli dominovali marxistické gerily. Z teroru sa stalo umenie, forma psychologického boja s kvázi náboženskou estetikou. V Kolumbii nestačilo, aby nepriateľa zranili, ba ani zabili, bolo treba dodržať istý rituál. Znásilňovať sa muselo na verejnosti, pred otcami, matkami, manželmi, sestrami, bratmi, synmi a dcérami. Prv než niekoho abili, musel prosíkať, kričať a zadúšať sa...prípadne mu pred popravou zabili niekoho, koho najviac miloval. Na zdôraznenie odporu a vyvolanie strachu boli obete príšerne zohavené a vystavené na pranier. Mužským obetiam odrezali genitálie a napchali do úst, ženy prišli o prsia a na hlavu im natiahli maternice. Deti neprichádzali o život nešťastnou náhodou, ale pomaly a s potešením. Na tyčiach pozdĺž ciest boli nabodnuté odrezané hlavy.“

Ako môžeme vidieť, s tým Blahovým marxizmom to nie je až také ružové ako nám to sám pán poslanec prezentuje. Je jasné, že tieto zábavky opísané vyššie by jednoznačne a bez mihnutia oka vykonal svojim politickým oponentom, pretože tak to robili učni svojich učiteľov!!!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára