Návštevnosť

štvrtok 9. februára 2017

V kauze podpáleného auta púchovského poslanca sa objavujú šokujúce názory niektorých ľudí

Doposiaľ neznámy páchateľ, údajne 5. februára, v nedeľu nadránom zapálil auto poslancovi púchovského mestského zastupiteľstva Lukášovi Ranikovi (28). Napriek vyhláseniam mladého politika, ktorý je šéfom okresnej organizácie SaS, že je to zastrašovanie, niektorí ľudia ho podozrievajú z účelovej predvolebnej manipulácie.

Foto: Regionálny politik strany SaS Lukáš Raník 
Po zverejnení správy, že regionálnemu šéfovi strany SaS z Púchova niekto zámerne podpálil auto sa okamžite začali vynárať podozrenia, že mestský poslanec Raník si mohol auto zapáliť aj sám. Údajne si tak robí politickú reklamu.

“Raník chodí vysmiaty po Púchove a vykrikuje že sa mu to oplatilo. Takúto reklamu za 2500 euro nečakal. Jojka a Markíza. Mimochodom to jeho auto malo hodnotu 1000 euro. Ročník 2004. Už verím tomu ,že sa chcel zviditeľniť a urobil si to sám. Celá tá zorganizovaná šaškáreň SAS spolu s HENEKOM sa mi nezdá. Zhrnieme fakty: Auto mu zhorelo zo soboty na nedeľu okolo tretej ráno.
Policajti vypočúvajú Raníka ešte o 10:00 hod v Púchove na obvodnom oddelení.
O 13:00 hod už je v Bratislave s HENEKOM,SULÍKOM,GAĽKOM na tlačovke SAS. Už sú tam aj všetci novinári.
Nie je to akosi všetko podozrivo rýchle????
Zohnať v nedeľu v čase pokoja toľko ľudí naraz ….????
To sa mi nezdá.
A ešte kvôli takému bezvýznamnému tárajovi také divadlo???
Keď si to človek v kľude rozoberie na drobné. príde na to ,že on si to fakt urobil sám a všetko to bolo narafičené kvôli jeho klesajúcim preferenciám. Samozrejme popri tom zviditeľnil aj SAS.!!!“  

„Neviem kto by už podpaľoval auto za 2500 euro. Celé to je len divadlo na získanie hlasov. Už mali aj míting SULÍK,GAĽKO,HENEK a RANÍK. To je ale náhoda ,ako rýchlo to stihli zorganizovať. Raník je len obyčajný táraj a HENEKOLAKOVA vtierka.. Kto by mu už podpaľoval auto …..
A ešte by ma zaujímalo čo vlastne HENEK robil na tlačovke SAS!!!
Hlavne že je nezávislý primátor!!!“ 


napísali niektorí z čitateľov informačného portálu www.púchov.in v diskusii pod zverejnený článok.

Podobne šokujúce názory na adresu mestského poslanca Raníka sa objavili aj medzi diskutujúcimi portálu www.pluska.sk:Parodické VIDEO: Lukáš Ranik - porušenie zákona - Púchov


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára