Návštevnosť

nedeľa 19. februára 2017

Róberta Fica vystrieda v Púchove Kotleba. Chystá sa navštíviť dom kultúry

Po nedávnom pracovnom výjazde premiéra SR Róberta Fica, plánuje mesto Púchov navštíviť aj banskobystrický župan Marian Kotleba. Informáciu o Kotlebovej návšteve uverejnil prostredníctvom sociálnej siete facebook kontroverzný aktivista Marián Mišún. V púchovskom dome kultúry chce 3. marca zrealizovať vzdelávaciu prednášku na tému: Riziká masmediálnej a politickej manipulácie pre slovenský národ.

 
Začiatok marca zrejme prinesie niektorým obyvateľom Púchova šokujúce prekvapenie. Mišún požiadal vedenie púchovského domu kultúry o prenájom priestorov. V piatok večer, 3. marca 2017 plánuje v meste Púchov prednášku o rizikách masmediálnej a politickej manipulácie, kde údajne pozval aj Kotlebu.

“POZOR, KOTLEBA po rokoch opäť v PÚCHOVE!
Myslím si, že už čoskoro sa ukáže, aká je v našom meste skutočná sloboda a demokracia. Marian Kotleba je pripravený zúčastniť sa vzdelávacej prednášky na tému: Riziká masmediálnej a politickej manipulácie pre slovenský národ. V tejto súvislosti som sa rozhodol požiadať vedenie kultúrneho domu, aby mi ako občanovi mesta Púchov poskytlo za štandardných podmienok svoje priestory. Myslím si, že uvedená téma je opodstatnená nie len s ohľadom na mediálne útoky na moju osobu v mestských novinách pod vedením redaktora Flimmela, ale aj prístupu verejnoprávnej RTVS a väčšiny komerčných masmédií k samotnému Kotlebovi. napísal Mišún.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára