Návštevnosť

streda 15. februára 2017

Potocký reaguje na oslobodenie Mišúna: príde deň, keď sa budete Vy zodpovedať, za vlastizradu

Marián Mišún, ktorý ešte v roku 2012 spoločne so Štefanom Potockým pálil vlajku EU si včera vypočul rozsudok. Skutok podľa samosudcu nie je trestným činom a vec by sa dala kvalifikovať ako priestupok, v tom prípade však už uplynula dvojročná premlčacia lehota. Spoluobvinený Potocký označil celý proces za divadlo a cirkus.


Štefan Potocký, ktorý momentálne bojuje na Ukrajine vyslal sudcom a politikom nekompromisný odkaz. 

"Davno som si sem nic nenapisal a dnes,po Marianovom Misunovom sude,za podpalenu hviezdickovu handru...v prvom rade,gratulujem Marianovi ,k verdiktu sudu...ci to nieco znamena neznamena,vie on sam...hoci som cakal,ze nieco mi napise,poinformuje...nic-urcite nema cas. Preco som sa vlastne rozhodol,nieco napisat....rad by som reagoval na chore komentare,novinarov,sudcov,hovorcov a pod. To,ze som sa nezucastnil sudov,nepodaval odvolania,odmietam,pohrdam Vasim divadlom,cirkusom...pride den,ked sa budete Vy zodpovedat,za vlastizradu....a bude to podla zakona :-)....ste hanbou a vredom Slovenskeho naroda a Vy to viete,citite...:-) Mor-ho!!!"  napísal Potocký na sociálnej sieti facebook po uverejnení rozhodnutia súdu.

Video: príhovor Štefana Potockého počas protestu Berieme si späť svoju krajinu 


1 komentár:

  1. že podpálil vazalskú vlajku je predsa česť pre národovca mal by dostať medailu a nie perzekúcie zo strany vlastizradcov

    OdpovedaťOdstrániť