Návštevnosť

streda 1. februára 2017

Poslanec Mazurek totálne strápnil predsedu NRSR, kapitána Andreja Danka

Najmladší poslanec NR SR Milan Mazurek z Kotlebovej ĽS NS totálne strápnil predsedu NR SR Andreja Danka. Miesto ospravedlnenie za svoje výroky o islame mu adresoval tvrdý odkaz. V prejave ho označil za radikálneho zástancu islamu a ortodoxného obhajcu sionizmu.


Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt youtube milan mazurek
Foto: Poslanec NR SR Milan Mazúrek
 Milan Mazurek sa mal na dnešnej schôdzi NR SR verejne ospravedlniť za svoje výroky, ktoré mali podľa A. Danka uraziť islam. Mazurek však svoj rečnícky priestor v pléne využil na to, aby Dankovi opätovne odkázal, že za svojimi výrokmi si stojí a nehodlá sa za ne ospravedlniť. Okrem kritiky islamu nezabudol Danka osloviť aj jeho novou hodnosťou kapitána. Podobne zareagoval aj jeho stranícky kolega Mizík, ktorý Dankovi pripomenul, že islam je "satansko-pedofilným dielom diabla".

Mazúrek tiež v súvislosti so svojim dnešným prejavom uverejnil na sociálnej facebook nasledujúce stanovisko:

"Dnes som sa ospravedlňoval kapitánovi Dankovi, za to že sa ho hlboko dotkli pravdivé výroky, ktoré som v pléne NR SR predniesol v minulosti. Ospravedlnenie narobilo veľký rozruch a práve prebieha poslanecké grémium, ktoré kapitán zvolal a diskutuje sa o opatreniach, ktoré majú zobrať poslancom slobodu slova."


Video: Takto sa Milan Mazurek z ĽSNS "ospravedlnil" na podnet Andreja Danka v parlamente.


3 komentáre: