Návštevnosť

nedeľa 19. februára 2017

Kontroverzný novinár Martin Daňo odmieta spájanie s podpaľačkou Koránu

Po uverejnení správy, že špeciálna protiextrémistická jednotka  zadržala Adrianu Melekovú, alias Sheilu Szmerekovú kvôli uverejnenému videu kde roztrhala, pomočila a zapálila Korán, sa celým Slovenskom začali šíriť hlasy podpory ale aj nesúhlasu.   Zaujímavú reakciu uverejnil prostredníctvom facebooku Martin Daňo, ktorý vyzval ľudí, aby mu neposielali správy o Adriane Melekovej, lebo ho to zbytočne zahlcuje a potom čo videl ho uvedená slečna ani nezaujíma.


“ Prosím, aby ste mi viac neposielali správy o Adriane Melekovej, lebo ma to zahlcuje a v podstate po tom čo som videl ani nezaujíma... Ja ju mám v merku už od počiatku a môj názor sa zrejme líši od vášho, ktorí ju nazývate "Johanka z Arku" :-) (to isté ako keď Bavolára označujete za Snowdena :-) - fakt smiešne) Ešte pred časom by som sa čudoval tomuto celému humbuku, ale teraz to už beriem ako samozrejmosť, lebo stále vidím iba rovanký okruh ľudí, resp. polobláznov, ktorí teraz obklopili aj ju (organizujú hromadné pálenie Koránu a podobné nezmysly, rovnakí ako čo sú v org. Občiansky tribunál) a zrejme aj čakali, že sa jej uväznenie stane a podľa toho čo mám archívované - hnali ju do toho aj podnecovali... Ich polonahá odfarbená "hrdnika", matka 1 syna (niekto mi povedal, že ho pred časom odobrala sociálka - nemám preverené) žijúca vo Fínsku, menom Oľga Szmereková, alias Adriana Meleková, alias Sheila :-) nar. 3.10.1992 sa neraz prezentovala v spoločnosti s osobami s ťažkým arabským prízvukom, dovolenkami v španielsku a iných destináciach, falošnými obnaženými fotkami iných krasavic (lebo sama také foto by nevyprodukovala).... atd.. atd.. takže odmena pre toho, kto zistí, čím sa živila posledných 3 až 6 rokov (uvádza, že SZČO) a kto je otcom dieťaťa... či to nebude náhodou nejaký vyznávač quranu :-) aj ked sa zdá, že počatie bolo ešte na SK (tuto dávam veĺký otáznik, prípadne sa opýtajte, kde bol malý umiestnený), lebo nejaký silný osobný vzdor tam musel byť - mňa by zaujímal moment zlomu, resp. jej "osvietenia", keď zistila, že práve Korán je náš nepriateľ... ak viete, napíšte mi.... :-) p.s. musel som sa prekonať, aby som tento post vyprodukoval, a odkazujem nepriaznivcom, že tiež nerád vidím prisťahovalcov, ale neraz mi pripadajú menej nebezpeční ako hlúpi našinci.... p.s 2 - a či ona nie je nejaká rómka alebo či medzi nimi nevyrastala?!“ napísal Daňo na sociálnej sieti facebook.

3 komentáre:

  1. To je už skutočne vážna psychická trauma z OT. Treba s tým niečo robiť, sú na to odborníci v oblasti psychológie. Alebo plný falšovateľ faktov stále v akcii. Ak milujete zákony aj korporatívne, upozorňujem vás (úmyselne s malým v), že nazývať niekoho poloblázni a blázni verejným spôsobom je dôvod na riešenie. Nikto z nás nemá certifikát blázna alebo poloblázna. Vyfabrikovaný posudok zločincami na Jozefa Klányiho sa rozplynul súdnym znalcom z Rakúska a je pripravený, ak by bolo treba iného súdneho znalca z iného štátu. Ale o tom nechcem písať, je to rovnaká zberba k akej sa radíte aj vy. Preto ma uráža, že sedíte na prednáškach o genocíde, keď sám ju vytvárate a podporujete. tento systém niekoho zatvorí alebo označí za blázna, nájdu sa zločinci, ktorí to začnú propagovať, taký ako vy. A toto je tiež forma genocídy. A vy si dovolíte sedieť za stolom a tváriť sa ako obranca národa. Vy si dovolíte urážať mladé dievča, ktoré bolo bezmocné proti násiliu a uplatnilo svoje ústavné právo na odpor. Má právo doktor posudzovať, kto je pacient alebo má iba liečiť? Má právo niekto posudzovať, či tá žena je inteligentná alebo je vedkyňa alebo prostitútka, alebo posudzujeme jej práva ako človeka, ktoré boli pošliapané? Sú ústavné práva právami len vyvolených alebo sú všeobecne platné pre každého? Akým právom vy predávate roxory, ešte so štátnym znakom SR, ktorá je nelegálna, štátny znak používať má právo len ten subjekt, ktorý je ústavný a na tom princípe stojí iba OT. Vy ste skutoční extrémisti, lebo žiaden zákon neexistuje na to, aby vám dal právo chystať sa na zabíjanie, striekanie krvi a šťaniek. Ale Ústava áno, čl. 32, ale to by ste sa stali Občianskym tribunálom - a to by ste sa určite psychicky zrútili. Tak vám odporúčam, až vyhrá ústavné právo, vysťahujte sa do štátov, kde ešte prijmú falzifikátorov, manipulátorov a iný morálny odpad, lebo tu pre takých už nebude miesto medzi slobodnými ľuďmi a určite by som nezabudol na takéto indivíduum.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Do teraz som Martina Dana bral ale z toho co citam sa nestacim cudovat. On ktory tak bojuje za pravo a spravodlivost napisem toto. Nie zeby som ja so slecnou suhlasil, videl som viacero videi od nej a kamarat by som s nou nebol ale tu ide o akt slobodneho prejavu a presne na toto bola vytvorena specialna jednotka "gestapo" aby nam zatvarali usta a s tym kategoricky nemozem suhlasit! A to je ten moment spravodlivosti a pravdy za ktory sa treba postavit! Ak nie teraz tak kedy? Vyhlasovat tychto ludi ktorych sa zatknutie tejte slecny dovolim si napisat osobne dotklo vyhlasovat za poloblaznou je alibizmu! Verim ze vacsina (v globale) stredoeuropanov vnutorne s tymto aktom ak nie suhlasi tak minimalne neodcudzuje. Ale pre nejake ukazanie sa ze aky sme inteligentny, pokrocili a v neposlednom rade vyspeli ako zapadna, liberalna civilizacia (sa tlacime do riti) ani neviem komu vlastne??? Zapadu??? A co tak nastolit svoje pravidla??? Zil som b nemecku zil som v Britanii, zil som v Nemecku a mozem zodpovedne vyhlasit ze mi niesme "zapad" (mentalitou) aj ked si to nahovarame respektive sme klamany z vonku . A prave preto si myslim ze nieco take by sme mali ak nie podporit pretoze kazdy by sa mal rozhodnut slobodne, tak aspon nehanit a odcudzovat lebo toto je nasa mentalita! Aj ked si vela z nas uz nahovara nieco ine. Co ma ale najviac nasrdilo ako vela ostatny je fakt ze nase organy konaju protiustavne a ak I'm prejde tato lastovicka budeme na dobrej ceste do pekla!

    OdpovedaťOdstrániť