Návštevnosť

nedeľa 22. januára 2017

Známy punkový spevák Koňýk je populárny aj medzi nacionalistami

Veselá hudba, výstredné účesy, kožené bundy a provokatívne texty. Punková kapela Zona A, ktorá bola v minulosti pre komunistov šokom má opätovne nepriateľov. Dnes nevyhovuje slniečkárom, pretože spevák Peter Schredl, alias Koňýk je kvôli svojim názorom celebritou pre mnohých slovenských nacionalistov.

Ľavicoví liberáli a zástancovia multikultúry bijú na poplach. Známy punkový spevák Koňýk je podľa nich zradca. Údajne má nevhodné názory na multikultúru a často sa fotí s nacionalistami. Nespokojní slniečkári najčastejšie upozorňujú na nedávne Koňýkové vyjadrenia.
Fotka Mariána Mišúna.
Foto: Kotlebov spolupracovník Marián Mišún a  Peter Schredl , alias Koňýk  
„…mladí ľudia chcú poväčšine meniť svet, takže keby Zóna A spievala texty v súlade s ich myslením, nejaké pro-multikulti, tak by sme možno boli aj v tých rádiách a televíziách. Tým by som ale poprel seba a hlavne poprel nejaký zmysel pre dobro, pre čestnosť a spravodlivosť. Myslím si totiž, že tieto ľavicové a liberálne veci sú skoro všetky zlé. Podpora homosexuálov, podpora potratov, multikultúrna spoločnosť, prisťahovalectvo, to sú všetko veľmi zlé veci. Mám deti a chcel by som, aby žili v dobrom svete, akým Slovensko napriek všetkému ešte stále celkom je.“ uviedol Koňýk v jednom z rozhovorov.

O tom, že Koňýkové názory a hudba sú veľmi populárne medzi nacionalistami svedčia mnohé z fotografii, ktoré sa až príliš často verejne šíria prostredníctvom sociálnej siete facebook.


Aktuálne sa spoločnou fotografiou s Koňýkom pochválil aj známy Kotlebov spolupracovník Marián Mišún, ktorý svoj pozitívny postoj k punkovej legende zdôvodnil nasledovne:
 Tak jedna fotografia so žijúcou punkrokovou legendou, ktorá si v podstate drží svoju protisystémovú líniu. Koňýk mi je v mnohých ohľadoch veľmi sympatický, keďže to nie je žiadny ľavicový hlupák a stále si drží svoj správny rebelský smer. V mnohých prípadoch som ho osobne zažil, ako svojou účasťou podporil rôzne protisystémové demonštrácie, vrátane protestu proti islamizácii Európy. Takže TAK  :D.... Nie je PUNK ako Punk ....  :D


Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára