Návštevnosť

nedeľa 15. januára 2017

Sulík sa kvôli Kaliňákovi pustil do Smeru: nech sa potom nečudujú, že ľudia volia Kotlebu

Narastajúca politická podpora Mariana Kotlebu údajne nemá nič spoločné s fašizmom, len ľudia sú už zúfalí z korupčného a zlodejského správania niektorých štandardných politikov. Napísal prostredníctvom sociálnej siete facebook Richard Sulík. 

Predseda strany SaS Richard Sulík uverejnil v súvislosti s nedávnymi vyjadreniami ministra vnútra Roberta Kaliňáka (Smer-SD), že korupciu v najvyšších kruhoch nemožno stíhať pretože neexistuje prekvapivé stanovisko. 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sulik kotleba

"CTENÍ VOLIČI SMERU,
dobre sa pozrite, čo ste si to zvolili - ministra vnútra vyšetrovaného pre podvody, ktorý vám s plechovým ksichtom oznamuje, že na najvyšších miestach niet čo vyšetrovať, lebo tam korupcia neexistuje. Toto je pľuvanec do tvare všetkým slušným ľuďom. Slovensko je podľa EÚ štatistiky druhou najskorumpovanejšou krajinou a najvyšší šéf vyšetrovateľov nevidí korupciu na najvyšších miestach. Robert Fico býva v byte daňového podvodníka, zháňal peniaze vlastnou hlavou, dodnes neodpovedal na otázku, či bol v byte na Vazovovej, poslanec Jánoš mu podľa jeho manželky nosil peniaze v alobale, ministra Kažimíra trápi kauza Bašternák, ministerka Žitnanská už nedokáže strkať hlavu do piesku, tak je aspoň znepokojená, prezident upozorňuje na korupciu, ja sám som narátal takmer sto káuz,
ale minister vnútra Kaliňák korupciu nevidí. Nie, on nie je slepý, on len má všetkých voličov úplne v paži.
Len nech sa potom smeráci nečudujú, že ľudia volia Kotlebu. To nemá nič spoločne s fašizmom, ľudia sú už len z tejto zlodejskej bandy zúfalí.

Druhý odkaz je pre zástupcov médií: najbližšie, keď budete na SaS vyťahovať a nafukovať rôzne "megakauzy" typu stretol som sa s Kotlebom, dovolil som si kritizovať Merkelovú, Poliačik si dovolil ísť v piatok poobede na Pohodu a iné, skúste sa zamyslieť nad tým, či náhodou úplne nezmyselne nekazíte povesť slušnej strane a nerobíte Slovensku medvediu službu." upozorňuje Sulík voličov strany Smer-SD. 

1 komentár: