Návštevnosť

sobota 7. januára 2017

Podnikateľa z Trnavy údajne zastrašovala polícia kvôli spolupráci s Kotlebom

Trojkráľová kapustnica v Trnave pod taktovkou Kotlebovej strany ma zaujímavú dohru. Jeden z organizátorov upozorňuje na možné zneužívanie polície s cieľom zastrašiť politických protivníkov vládnej strany SMER-SD. Miestnemu podnikateľovi, ktorý vo svojom podniku umožnil stretnutie priaznivcov strany Kotleba- ĽSNS, údajne počas dňa opakovane telefónovali z polície, požadovali, aby rozdávanie kapustnice bolo zrušené.

Predseda okresného klubu strany Kotleba- ĽSNS Vladimír Hečko podozrieva neznámych policajtov slúžiacich vládnej strane SMER-SD z cieleného zastrašovania trnavského podnikateľa.

Fotka používateľa Kotleba-Ludova strana Nase Slovensko okres Trnava.
Foto: Priaznivci strany Mariana Kotlebu počas rozdávania trojkráľovej kapustnice v Trnave
“Pozor, dôležitá informácia! Zrejme tu máme ďalší dôkaz, že oligarchia, ktorá ovláda Slovensko zneužíva políciu na zastrašovanie svojich politických protivníkov. Napriek tomu, že strana Kotleba- ĽS Naše Slovensko je legálnou parlamentnou stranou, v deň rozdávania Trojkráľovej kapustnice, ktorú sme ponúkali širokej verejnosti, niekoľkokrát z polície telefónovali majiteľovi podniku, prečo akciu našej politickej strane povolil, a nech ju radšej zakáže. Tu je vhodné položiť si otázku: Telefónovali by páni z polície aj v prípade, že by akciu robili ľudia zo strany SMER-SD? “ upozorňuje Hečko prostredníctvom facebooku. 

Na akcii sa zúčastnilo približne 50 ľu vtane poslanca NR SR Stanislava Drobného a niekdajšieho trnavského mestského policajta Mariána Mišúna. 


Fotka používateľa Kotleba-Ludova strana Nase Slovensko okres Trnava.


1 komentár: