Návštevnosť

nedeľa 29. januára 2017

Mišún sa pustil do Kollara! Prekáža mu jeho exotická milenka

Na sociálnej sieti facebook sa aktuálne objavilo video s kontroverzným komentárom od poslaneckého asistenta Kotlebovej strany Mariána Mišúna. Ten sa provokačne pustil do lídra hnutia Smer rodina Borisa Kollára. Údajne mu nedôveruje kvôli jeho minulým politickým aktivitám a exotickej tanečnici s ktorou splodil potomka. Okamžite po zverejnení sa voči Mišúnovi spustila vlna kritiky.

Foto: politik Boris Kollár a poslanecký asistent Marián Mišún
Bývalý mestský policajt Marián Mišún si poriadne zavaril. Keď sa chcel prostredníctvom facebooku pochváliť svojim politickým prejavom z minulosti, priložením komentáru vyvolal množstvo pobúrených reakcií.


Video: Pochod za národ 14.3.2010 (12/15) - Marián Mišún

“Tak priatelia, tu vám ponúkam môj prejav z roku 2010, z doby, keď ešte Boris Kollár tancoval spoločne so štandardnými politikmi na plese v opere, veselo čerpal eurofondy, keď Boris ešte nebol politik no vo voľbách kandidoval za stranu Únia - strana pre Slovensko, a samozrejme ako bojovník za tradičnú Európu možno pichával aj černošky. Bola to skutočne zvláštna doba. Veď kvôli tomu, že sme upozorňovali na úpadok Európy a riziká imigračnej politiky EU nás OZNAČOVALI všetci vrátane predstaviteľov SMERU-SD a SNS za netolerantných extrémistov.“ napísal Mišún pod svoje video na sociálnej sieti. 

 Zavádzanie alebo pravda?
Boris Kollár, ktorý počas volebnej kampane presviedčal ľudí o tom, že nie je politik, ale v prvom rade podnikateľ sa skutočne pokúšal dostať do politiky už v roku 2010, keď kandidoval za Úniu - strana pre Slovensko. Rovnako tak čerpal milióny z Eurofondov a patrí k pravidelným návštevníkom výrazne bulvarizovaného Plesu v opere s množstvom prominentných hostí, vrátane politikov. V súčasnosti je tiež hrdým otcom až desiatich detí s rôznymi ženami, pričom jedno z nich má práve s tanečnicou afrického pôvodu Paulou M. Simoes.


Kampaň - Únia
Foto: Volebný billboard strany Únia – Strana pre Slovensko z roku 2010

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára