Návštevnosť

piatok 9. decembra 2016

Redaktor Flimmel reaguje na Mišúnove obvinenie z diskriminácie

Po uverejnení správy, že aktivista Marián Mišún chce, aby správanie redaktorov Púchovských novín preverila Generálna prokuratúra zareagoval aj redaktor Slavomír Flimmel.  Mišúnove vyjadrenia o bezdôvodnom neuverejní inzerátu sa podľa neho nezakladajú na pravde. “Určite to nebolo bezdôvodne. Odôvodnil som mu to písomne a za tým si stojím...“ zdôvodnil svoje odmietavé stanovisko k inzerátu redaktor Flimmel. 

Foto: Redaktor Púchovských novín Slavomír Flimmel
"17. november je deň boja mladých ľudí proti národným socialistom (1939) a komunistom (1989). Z tohto dôvodu považujem za nevhodné publikovať reklamu alebo články stranám alebo hnutiam tohto zamerania práve v tomto čase."  obhajuje dôvody neuverejnenia Mišúnovho inzerátu Flimmel.

V súvislosti s uvedeným konfliktom medzi redaktorom Flimmelom a Mišúnom vám zároveň ponúkame celý text zamietnutého inzerátu, ktorý nemali obyvatelia Púchova čítať:


Nežná revolúcia, alebo obdobie podvodov a politických zločincov?

17. november je za nami a sofistikovaní manipulátori spoločne s politickými zločincami, ktorí po roku 1989 ovládli Slovensko využili ďalšiu príležitosť, aby nám všetkým pripomenuli údajné pozitíva súčasného režimu.
 Pod tlakom mediálnej propagandy mnohí z nás naďalej naivne veria rozprávkam o demokracii, prosperite a svetlých zajtrajškoch v kapitalizme. Niektorí ľudia sú natoľko zmanipulovaní, že nechápu, alebo nechcú pochopiť zničujúcim následkom politickej korupcie po roku 1989. Práve tá má dnes za následok vysokú štátnu zadlženosť, morálny a ekonomický rozvrat, rozpredanie a rabovanie strategických podnikov, ako aj totálnu likvidáciu poľnohospodárstva. Nepripúšťajú si dokonca ani evidentne blížiaci kolaps sociálneho systému, spôsobený rozkrádaním národného bohatstva a demografickým vymieraním.       
Vážení spoluobčania, viac ako 27 rokov nás štandardní politici presviedčajú, aké veľké šťastie slovenský národ postretlo, keď sme vydali cestou liberalizmu a trhového hospodárstva. Opak je ale pravdou, bez radikálnej reformy politického systému nás nečká nič dobrého. Amaterizmus a nemorálnosť štandardných politikov, ktorí obvykle konajú v záujme ziskov finančných skupín nám už dnes spôsobujú obrovské ťažkosti. Akoby to nestačilo, sme zaťažovaní zbytočnou byrokraciou a vysokými daňami. Nemôžeme sa preto čudovať, že veľké množstvo mladých ľudí odmieta živoriť a pracovať za biedne slovenské platy, a radšej zo Slovenska masovo utekajú. Katastrofálne sociálne pomery zasiahli rovnako mnohých slovenských dôchodcov, ktorí  napriek tomu, že celý život poctivo pracovali, tak dnes žijú doslova z ruky do huby. Následkom politického rozkrádania nám tiež chýbajú peniaze v zdravotníctve, školstve a pre mladé slovenské rodiny.  
Sestry Slovenky, bratia Slováci, v dôsledku vlastizrádnych rozhodnutí štandardných politikov sa rútime do záhuby! Je najvyšší čas, aby Slovensko zažilo skutočnú politickú zmenu pod vedením pravých vlastencov.
Vyžeňme zlodejov z politiky, aby náš štát konečne začal slušných  ľudí chrániť a pomáhať im!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára