Návštevnosť

piatok 9. decembra 2016

Podľa Harabína mohol byť Kaliňák už dávno vo väzení

Bývalý šéf Najvyššieho súdu a bývalý minister spravodlivosti Štefan Harabin sa opäť pustil do ministra vnútra. Vo svojom statuse na sociálnej sieti facebook vyjadril šokujúce stanovisko, podľa ktorého  by Róberta Kaliňáka čakal minimálne 10-ročný odpočinok v Leopoldove.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt kalinak a harabin 


„Vážení priaznivci,
ak by Čižnár konal tak, ako koná generálny prokurátor v Rumunsku, Kaliňák by už dávno nie že nebol ministrom vnútra, ale bol by už vo väzbe a s pravdepodobnosťou rovnajúcou sa istote, by ho čakal minimálne 10-ročný odpočinok v Leopoldove, nie za kauzu Bašternák, ale za evidentný zlodejský tender na ministerstve vnútra. Za toto politici Lipšic a Sulík Kaliňáka v parlamente nenavrhli odvolať, lebo keď boli v štátnych funkciách, robili to isté. 
Problémom nestíhania zlodejov na Slovensku je práve osoba generálneho prokurátora. Ak si nebude Čižnár plniť zákonné povinnosti a konať v zmysle platných zákonov, ale podľa pokynov politikov, za chvíľu politici rozkradnú celý štát. Treba otvorene povedať, že Čižnár kryje zlodejiny Kaliňáka a iných politikov a tým kryje aj jasné praktiky policajného štátu v priamom prenose pred občanmi a spoluvytvára policajný štát...“ napísal Harabín. 

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára