Návštevnosť

pondelok 12. decembra 2016

Mišún chce v Trnave učiť mestských policajtov boxovať. Primátor Bročka nereaguje

Marián Mišún (36), niekdajší trnavský mestský policajt a bývalý predseda Miestneho odboru Matice slovenskej v Púchove, ponúka primátorovi Bročkovi spoluprácu. Mestských policajtov má záujem učiť  zadarmo  boxovať, aby zlepšil ich údajne evidentne zanedbanú fyzickú kondíciu a bojovnosť. Verím, že sa už čoskoro spoločne stretneme a aj s Vašou pomocou prispejem k zlepšeniu duševnej a fyzickej zdatnosti slovenského obyvateľstva, vrátane kvalitatívneho pozdvihnutia mestskej polície v Trnave“ napísal Mišun v liste adresovanom predstaviteľom mesta. Primátor Bročka doposiaľ na jeho ponuku neodpovedal.

Foto: Bývalý mestský policajt Marián Mišún a primátor Trnavy Peter Bročka
Mestskí policajti ako dobre vycvičení a fyzicky zdatní bojovníci s rešpektom. Takto si predstavuje fungovanie Trnavskej mestskej polície jej bývalý príslušník Marián Mišún, ktorý v minulosti pre Trnavu vybojoval množstvo zlatých medailí vrátane niekoľkých titulov majstra Slovenska v kickboxe. Svoju ponuku spolupráce prostredníctvom tréningov zdarma pre mestských policajtov zaslal už aj primátorovi Petrovi Bročkovi.
Vážený pán primátor JUDr. Peter Bročka, LL.M., vážení páni poslanci mestského zastupiteľstva v Trnave, s ohľadom na zhoršujúcu sa bezpečnostnou situáciou v Európe som sa rozhodol pozvať Vás spoločne s ďalšími zamestnancami mesta Trnava dňa 14. decembra (stredu) o 18:00 hodine na koncoročný náborový tréning thajského boxu a kickboxu. Uvedený náborový tréning je pre všetkých zdarma, pričom sa uskutoční pod mojim odborným vedením v spolupráci s CENTROM BOJOVÝCH ŠPORTOV PERÚN GYM TRNAVA v Telocvični centrum DRAČÍ BOJOVNÍK na ul. Mozartova 10 v TRNAVE.napísal Mišún v svojej oficiálnej ponuke primátorovi a poslancom mestského zastupiteľstva v Trnave.
Video: Marián Mišún počas jedného zo svojich zápasov v ringu

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára