Návštevnosť

pondelok 5. decembra 2016

Kotlebov poslanec Uhrík by v boji proti korupcii prevzal čínske metódy

Vysoká miera korupcie je na Slovensku dlhodobým problémom. V Čine vymysleli recept na boj proti nej, previnilcom hrozia trestom smrti. Súdy najľudnatejšej krajiny Ázie už odsúdili na trest smrti viacerých významných predstaviteľov režimu. Podobné tvrdé praktiky na boj s korupčným správaním zastáva aj poslanec NR SR za Kotlebovú ĽSNS Milan Uhrík.

Foto: MIlan Uhrík počas pracovnej návštevy v Číne
Nie je to tak dávno, čo britský spravodajský portál Business Insider zaradil Slovensko medzi 11 najskorumpovanejších krajín rozvinutého sveta.

Zrejme práve v tejto súvislosti uverejnil prostredníctvom facebooku Kotlebov podpredseda strany pre propagáciu Milan Uhrík svoj šokujúci pohľad na vec.

“ Potajme som dúfal, že touto fotkou naštvem nejakého láskyplného demokratického slniečkára... Čakal som, že budem označený minimálne za komunistu, ak nie rovno za čínskeho agenta. Zdá sa, že bielym vranám už dochádza šťava.. A teraz vážne: Čím dlhšie som vo vrcholovej politike, tým viac som presvedčený, že korupciu na Slovensku nezastaví nič, len podobné protikorupčné opatrenia, ako majú v Číne. Na to však potrebujeme viac, ako 14 poslancov v parlamente...“ zdôvodnil svoj nekompromisný čínsky postoj Uhrík. 

3 komentáre: