Návštevnosť

sobota 17. decembra 2016

Harabín sa opätovne pustil do predsedníčky Najvyššieho súdu, obáva sa fašizácie justície

Po zverejnení dohody o spolupráci medzi Najvyšším súdom (NS) SR a Slovenskou informačnou službou (SIS) sa opätovne ozval bývalý šéf Najvyššieho súdu a bývalý minister spravodlivosti Štefan Harabín. Podľa Harabína sa jedná o svetový unikát, ktorý na Slovensku výrazne ohrozuje demokraciu. K podobnej dohode medzi najvyšším súdom a tajnou službou podľa neho ešte nedošlo nikde na svete. 

Fotka používateľa Štefan Harabin.


V súvislosti s aktuálnou dohodou o spolupráci medzi predsedníčkou NS SR Danielou Švecovou s riaditeľom SIS Antonom Šafárikom zverejnil Harabín video so šokujúcim stanoviskom. Otvorene hovorí o fašizácii slovenskej justície.

Švecová získala pre Slovensko nielen svetový, ale aj historicky primát. Okrem podriadenia Najvyššieho súdu Kaliňákovi, podriaďuje ho aj SIS. V centrále tajnej služby sa zrejme pripravia návrhy rozsudkov a Švecová ich bude distribuovať konkrétnym sudcom. Pokiaľ jej nevyhovejú, bude ich pravdepodobne strašiť ... Dovolí SIS Švecovej uverejniť obsah dohody o spolupráci medzi Najvyšším súdom a Slovenskou informačnou službou, vrátane jej utajených príloh? Bude Švecová vyrábať a donášať informácie SIS o sudcoch, ktorí sa jej nepodvolia a ostanú nezávislí. Pezinok sa k nej zrejme nezadržateľne blíži.“ uvádza Harabín v svojom príspevku na sociálnej sieti facebook a v popise videa kde rozoberá pomery v slovenskej justícii. 

Video: Švecová agent SIS? Prvá na planéte Zem uzavrela za Najvyšší súd dohodu o spolupráci s tajnou službou.

1 komentár:

  1. Až teraz sa budú diať veci, hlavne pre nepohodlných občanov ktorý nesúhlasia s touto zastupiteľskou demokraciou, prehnitým a skorumpovaným štátnym zriadením.

    OdpovedaťOdstrániť