Návštevnosť

pondelok 26. decembra 2016

Bojovníčka proti rasizmu pobúrila Slovensko. Nechutne si uťahovala zo smrti Alexandrovcov

Tragické zrútenie lietadla s umeleckým súborom Alexandrovci otriaslo celým svetom vrátane Slovenska. Napriek nepopierateľnej tragédii značného rozsahu, niektorí z ľudskoprávnych aktivistov a bojovníkov proti rasizmu zosmiešňovali smrť členov ruského umeleckého súboru. Internetom sa masovo šíri pobúrená reakcia mnohých Slovákov, ktorí reagujú na status slniečkárky Lucie Anďalovej, ktorá sa pasovala za bojovníčku proti rasizmu a xenofóbii

“Alexandrovcov papajú rybičky :-) Ďalší symbol komunizmu padol. Do mora.“ napísala v svojom statuse absolventka gymnázia, filozofickej fakulty, humanistka a žurnalistka Anďalova. 
V uvedenej veci je veľkým paradoxom, že po nedávnej prednáške o rasizme, ktorá sa uskutočnila v Trnave sa táto vzdelaná žena a nádejná novinárka pohoršovala nad fotografiou zosmiešňujúcou údajne židovské obete koncentračných táborov. Na záver je preto vhodné položiť si otázku: "Sú pre slovenských slniečkárov a bojovníkov proti rasizmu ruské životy menej ako židovské?"

Fotka Patoslava Alcestovského.

51 komentárov:

 1. Za jej vyroky ju treba poslat niekam do

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ani mě nenapadá, jak bych jí nejlépe nazval...

   Odstrániť
  2. Bohužiaľ, dnes každý debil je novináír..kde sú takí novinári, ktorí dodržiavali kodex a, kým nemali niečo overené 100x tak do tlače nič sa nepustilo..toto je obrovská ľudská tragédia, a táto pani Anďalová by sa mala nad sebou zamyslieť..Počas II. svetovej vojny zahynulo 20 mil. ruských obyvateľov...ale, ona asi dostáva peniaze od niekoho, ten ju určite dobre platí..veď súdnosť a slušnosť sú jej cudzie...hlavne, že "sype", však mladá dáma...hanba Ti, Ty špina....

   Odstrániť
  3. zeby ta pretiahlo 100 Alexandrovcov,potom by si uctila,krava

   Odstrániť
  4. na tú by sa neulakomilo ani 100 migrantov z Afriky :)

   Odstrániť
  5. nakopať ju poriadne do riti a poslať do gulagu, aby si to poriadne "užila"!!!

   Odstrániť
  6. Tento komentár bol odstránený autorom.

   Odstrániť
 2. Teraz je jasné kto stojí a platí mimovládne tzv. proti rasistické organizácie a média.A slečna nech si uvedomí, že Alexandrovci boli umelci a spievali aj pápežovi a neboli žiadnymi symbolmi komunizmu a radšej nech sa rýchlo ospravedlní,ináč bude chodiť po kanáloch.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. tu predsa nejde len o to, že to boli veľkí umelci, veď pre Boha zomrelo obrovské množnostvo nevinných ľudí. Nie Hitler. AJ keby to bol neviem aký národ, nehodí sa niečo tak trápne povedať o smrti niekoho. Bolo to veľké nešťastie a namiesto posmechu by sa hodila sústrasť. Mnohí z nich mali príbuzných, ktorý prežívajú šok a neopísateľnú bolesť :(. Neskutočný prejav ľudskej hlúposti a prízemnosti.

   Odstrániť
  2. boli to umelci svetového charakteru

   Odstrániť
 3. Koza nevie ako by sa zviditelnila.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Tej už žiadne ospravedlnenie nepomôže. Ukázala svoj charakter...

   Odstrániť
  2. Kto je Lucia Anďalová, že si dovolila také urážky na adresu mŕtvych Alexandrovcoch? Alexandrovci sa svojou činnosťou preslávili vo svete.Čím sa preslávila slečna Lucia? Snad tým,že svoje telo nechá zožrať rybičkám, iba tak môže odčiniť svoju vinu. Niekto môže mať aj desať vysokoškolských diplomov, ale eticky ani duchovne nedorástol a to je prípad slečny Lucii.Prajem jej osvietenie duchom pravdy.

   Odstrániť
 4. jebnutá puša, keby ťa chceli tie skvelé západné symboly antikomuinizmu - čierne utečenecké islamské papule - tak poyebať až by si z toho skapala, suka presstitútka jebnutá

  OdpovedaťOdstrániť
 5. je to zena ale zasuzi si skapat, pri tej trave co vytaha jej to uz tak drbe v hlave ze nevie ani skadial je,, vascina slnickarov su zhulenci narkomani a dementny retardi..

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ... suka z mediálnej stoky sa sama odsúdila chodiť na slovenbsku po kanáloch (momentálne vraj žije v tulipánovom holandsku) ... jej slniečkársky ksicht už nikdy neuzrie svetského slnka ... suka prašivá ...

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Vzdelana??? Tupa (i) pri*ebana je to.Co takato pizda moze vediet o komunizme? Akurat tak konsky fas.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Práve to som písala, že nech by šlo o kohokoľvek,takýto nevkusný komentár sa naozaj nehodí. Ani ja nie som milovník Rusov, ale v živote by som ani jednému nepriala smrť. Zomrelo veľké množstvo nevinných ľudí, nie vrahov. A tí ľudia majú príbuzných, čo prežívajú žiaľ. Ako môže byť niekto takýto bezcitný?

   Odstrániť
 8. Neviem, či by tak reagovala, keď by sa zrútilo lietadlo s jej rodičmi. Zahynuli ľudia. Iba cynický chrapúň si robí srandu z nešťastia iných.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Typická slniečkárka!!!Ale má smolu,inteligentný Nemci a aj Rakúšania ich milovali!!!Dávno hovorím niet nad vzdelaného blbca!!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Krava....a neospravedlním sa, lebo jej výrok je neospravedlniteľný.!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 12. Táto kreatúra je obyčajná hyena! Zaujímalo by ma či sú jej rodičia hrdí na to akú kreatúru vychovali. Prídem si zatancovať na ich hrob!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 13. Rusofobny degenerovany plod skolstva ich Alobalova. Takychto kretenov potrebuju europski tiezpolitici a gaucovi generali z NATO. Nenavist ku vsetkemu nepoznanemu a nedostihnutelnemu. Oni aspon vedia co chcu, tato "vzdelana humanistka" papuluje a kyda, len aby sa zviditelnila.

  OdpovedaťOdstrániť
 14. Je hlúpa a zlá! Verím, že sa svojimi výrokmi nadobro odpísala kdekoľvek, akokoľvek a kedykoľvek.

  OdpovedaťOdstrániť
 15. Dúfam že jej rodina skonci rovnako

  OdpovedaťOdstrániť
 16. Uz si rychlo zmenila meno na FB lebo uz sa trasie za tie sproste reci co tam popisala

  OdpovedaťOdstrániť
 17. Karma je zdarma,vráti sa jej to ako bumerang...

  OdpovedaťOdstrániť
 18. jezisi kriste...200 milionov spermii,a ona vyhrala.....

  OdpovedaťOdstrániť
 19. Nemám slov,na takuto bezočivosť to kde kedy študovala a aký kretén si dovoliljej dať diplom za jej prácu,vôbec či to bola študijna prrráca.Okamžite odobrať bonusy a uviesť do stavu do prveho ročníka základnej a opakovať štúdium za svoje nie štátne..

  OdpovedaťOdstrániť
 20. "Vážená madam",pochybujem O Vás ako o človeku. A už vôbec ako o vzdelanej žene. Vaše Charakterové vlastnosti ste jasne preukázala pred svetom.

  OdpovedaťOdstrániť
 21. táto škrata je všetko možné len nie normálny človek a už vôbec nie aktivistka proti rasizmu...jedine čo je..je aktivistka posratých vlastizrádcov

  OdpovedaťOdstrániť
 22. Kdo tyto rusofoby vytvořil? Asi školství, u nás v Čechách to není lepší. Jedou podle US not. To má být budoucí inteligence? Zaprodanci to jsou.

  OdpovedaťOdstrániť
 23. Trapna,zakomplexovana ,nevyspela,so sebou nevyrovnana, zaostala osoba...co k tomu viac dodat...

  OdpovedaťOdstrániť
 24. Taká hlupaňa sa nemôže narodiť, ale len vyskytnúť. Že ju hanba nefackuje.

  OdpovedaťOdstrániť
 25. Pověsit jí za tu její zrzavou fr*du,do průvanu,aby se to neotevřelo,vyschlo a nemohlo rozmnožovat.Rodiče z tebe mají asi radost co ???

  OdpovedaťOdstrániť
 26. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 27. Lucia držím palce a drž sa! Keby si vedela aký odpad na teba pluje a čo za vyjadrenia majú na smrť a nešťastie ludí ktorí nepatria k vyvolenému okupantskému národu tak to tvoje vyjadrenie je úplne v pohode.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pán Peter, ľudia majú rozum a sebakontrolu!Avšak slečna Lucia, ktorej očvidne vadí čokoľvek ruské,by nemala písať pre verejnosť, také morbídne a neľudské posmešky na tragickú smrť nevinných umelcov. Veď oni jej nič neurobili, a ona sa teší z ich smrti! Aké je jej srdce k človeku? Má triezve a múdre uvažovanie? Smutné, po toľkých rokoch štúdia, ľudia zistia, že vysokoškolsky vzdelaní nemajú srdce, iba business a peniaze.

   Odstrániť
  2. Pán Peter, ľudia majú rozum a sebakontrolu!Avšak slečna Lucia, ktorej očvidne vadí čokoľvek ruské,by nemala písať pre verejnosť, také morbídne a neľudské posmešky na tragickú smrť nevinných umelcov. Veď oni jej nič neurobili, a ona sa teší z ich smrti! Aké je jej srdce k človeku? Má triezve a múdre uvažovanie? Smutné, po toľkých rokoch štúdia, ľudia zistia, že vysokoškolsky vzdelaní nemajú srdce, iba business a peniaze.

   Odstrániť
  3. Futo Futo nauč sa liezť do zatku pri inej diskusii.

   Odstrániť
 28. Nebola som nikdy obdivovateľom veľkého Ruska, ale tí umelci nikomu nič zlé neurobili, neboli to politici, aby sa na nich vyzúrila s posmechom mladá novinárka. Smutné! Boli to ľudia 💖.Nech odpočívajú v pokoji 🌈

  OdpovedaťOdstrániť
 29. Na rozdiel od iných, ona za to môže že je PIČA

  OdpovedaťOdstrániť
 30. Homer Simpsons tá kreslená postavička má viac rozumu ako ty. Ako rýchlo si zrušila account na FB? Byť tebou tak nechodím ani von, ale karma je zdarma!!!!

  OdpovedaťOdstrániť